ଧୋକା ଦେଲା ପ୍ରେମିକ : ଜୀବନ ହାରିଲେ କିନ୍ନର

କିନ୍ନରଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାଲିଆସାହିରୁ ଉଦ୍ଧାର

ପ୍ରେମିକ ଧୋକା ଦେବାରୁ ସୋମବାର ଜଣେ କିନ୍ନର ବେକରେ ଶାଢୀ ଗୁଡାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମରୁତ କିନ୍ନରଙ୍କ ନାମ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ (୨୨) । ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଙ୍ଗୀ । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହବ ନୂଆ ପଲ୍ଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଲିଆସାହି ଗଣପତିନଗରରେ ରହୁଥିଲେ ।

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ସାଲିଆସାହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଉଭୟ ପତି-ପତ୍ନୀ ପରି ଚଳୁ ଥିଲେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଭିତରେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଲାକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ।

ଏହା ଭିତରେ ଯୁବକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇ ଥିଲେ । ତେଣୁ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାରଣ କରୁଥିଲେ । ତେଣୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କୁ ମାର ଧର କରୁଥିଲେ ।

ଆଜି ସକାଳେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମାଗିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ପଳାଇଥିଲେ । ପ୍ରେମିକ ଧୋକା ଦେବା ପରେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମର୍ମାହତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ସାଲିଆସାହି ଦୁର୍ଗାମଣ୍ଡପ ପଛରୁ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୁଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । କିନ୍ନରଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ସୋମବାର ସକାଳୁ ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୁଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ଘଟଣାସ୍ଥଲରେ ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପୂର୍ବରୁ କିନ୍ନରମାନେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚି ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଉତ୍ତେଜିତ କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ପୁଲିସ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣାଧୀନ ରହିଛି । ଅନ୍ୟପଟରେ କିନ୍ନରମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କିନ୍ନରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ସାଲିଆସାହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ - 90%

90%

ସାଲିଆସାହି ଦୁର୍ଗାମଣ୍ଡପ ପଛରୁ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୁଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି - 91%

91%
90.5%

Excellent!

ଧୋକା ଦେଲା ପ୍ରେମିକ : ଜୀବନ ହାରିଲେ କିନ୍ନର

ପ୍ରେମିକ ଧୋକା ଦେବାରୁ ସୋମବାର ଜଣେ କିନ୍ନର ବେକରେ ଶାଢୀ ଗୁଡାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମରୁତ କିନ୍ନରଙ୍କ ନାମ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ (୨୨) । ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଙ୍ଗୀ । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହବ ନୂଆ ପଲ୍ଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଲିଆସାହି ଗଣପତିନଗରରେ ରହୁଥିଲେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet