Movie News

ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା “ଅଜାତଶତ୍ରୁ” ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପରଦା କୁ ଆସୁଛି

ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା “ଅଜାତଶତ୍ରୁ” ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପରଦା କୁ ଆସୁଛି । ରାୟ ମିଡିଆ କମ୍ୟୁନିକେସନ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ ରେ ସେ ଜଣେ ନବାଗତ ନାୟକଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ପୁଣି ଫେରୁଛନ୍ତି ଲିଡ୍‌ରୋଲ୍‌ରେ ।ଏହି ନବାଗତ ଜଣକ ହେଲେ ସୋହମ ସିଂହ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେବଯାନୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚରିତ୍ରର ନାଆଁ  ହେଲା ନିକିତା । ସେ ଏକ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏତଦ୍‌ବ୍ୟତୀତ ନବାଗତ ସାଦ୍‌ଭି ସିଂହ, ମନୋଜ ମିଶ୍ର, ଶକ୍ତି ବରାଳ, ସଲିଲ ମିତ୍ର ଓ କାଳୀ ପ୍ରମୁଖ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ  ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ‘ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ ’ ର କାହାଣୀ, ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାହିତ୍ୱ ବହନ କରିଛନ୍ତି ‘ ଚୁପ୍‌ କିଏ ରେ ଆସୁଛି ’ ଓ ‘ଅଞ୍ଜଳି’ ଫେମ୍‌ ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ମହାପାତ୍ର ।

ଓଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦେବଯାନୀ ଆଲବମ୍‌ ଜଗତରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ହେଲା ‘ଆଇ ଲଭ୍‌  ମାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ’ ।

ସେ ନାୟିକା ସାଜି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ ରଙ୍ଗିଲା ଟୋକା ’ ଓ ‘ ଖାସ୍‌ ତୁମରି ପାଇଁ ’ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କରି ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟାଭିନେତା ପପୁ ପମପମଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ‘ ରଙ୍ଗୀଲା ଟୋକା ’ରେ ନାୟିକା ଭୂମିକା କରି ବେଶ୍‌ ସଫଳତା  ହାସଲ କରିଥିଲେ ।

ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ଅଭିନୀତ ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା ଅଜାତଶତ୍ରୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପରଦା କୁ ଆସୁଛି

Related posts

Anubhav And Elina – The Reel Couple Of Ollywood Will Again Pair Up

ENO Beuro

Upcoming Odia Movie Heartless Official Poster Released

ENO Beuro

ହର ରଥ – ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଯୋଗୀରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More