Entertainment

ବିବାହ ପରେ ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ran

ଦୀପବୀରଙ୍କ ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଆସିଛି ସାମ୍ନାକୁ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ବଲିଉଡଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ରଶଂସକ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସାହିତ । ହେବେ ନି ବି କାହିଁକି , ଦୀର୍ଘ ୬ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ହେଲେ ଯେ ବଲିଉଡରୁ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡି।

ran

ନଭେମ୍ବର ୧୪ ଓ ୧୫ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସିନ୍ଧି ଓ କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି । ଯାହାର ଫଟୋ ଉଭୟ ରଣବୀର ଓ ଦୀପିକା ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଦୀପିକାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋକୁ ଏକ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୦ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବେଳେ ରଣବିରଙ୍କୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ଉଭୟଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, କରନ ଜୋହର, ଅଲି ଅବ୍ବାସ, ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ପରୀଣିତି ଚେପ୍ରା, ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ, ବିପାଶା ବାସୁ ପ୍ରମୁଖ ଉଭୟଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ;ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ୨୮ରେ କଟକରେ ରେହମାନ୍, ଟ୍ଵିଟ କରି ଖୁସି ଜାହିର କଲେ

Related posts

ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରାକ୍ଷୀ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ,କହିଲେ ମତେ ବାରମ୍ବାର କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

ENO Beuro

ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଉ ଏକ ସିନେମା

ENO Beuro

ମହେଶ୍ ବାବୁଙ୍କ ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ଏବେ ଆମେରିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ

ENO Beuro

Leave a Comment