• Home
  • Entertainment
  • ବିବାହର ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ ଛୋଟପରଦାର ଏହି ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡି
Entertainment

ବିବାହର ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ ଛୋଟପରଦାର ଏହି ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡି

ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା ଏବଂ ସୋଏବ୍

ଗତକାଲି ବିବାହର ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡ଼ି ଦୀପିକା କକ୍କର୍ ଓ ସୋଏବ୍ ଇବ୍ରାଇମ୍। ସେ ଦୁହେଁ ସସୁରାଲ୍ ସିମର୍ କା’ ଧାରାବାହିକରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଦୁହେଁ ସିମର୍-ପ୍ରେମ୍ନ ନାମରେ ପରିଚିତ ଥିଲେ। ଅସ୍କ୍ରିନରେ ଲଭ୍ ଓ ରୋମାନ୍ସ କରୁ କରୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବି ପ୍ରେମରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ଦୁଇଜଣ। ଏବେ ଶେଷରେ ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା ଓ ସୋଏବ୍।

ମୁମ୍ବାଇ ଠାରୁ ବହୁ ଦୁରରେ ଭୋପାଲରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସୋଏବ୍ ଓ ଦୀପିକା । ସୋଏବଙ୍କ ଘରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି ଏମାନଙ୍କ ମାରେଜ୍ । ବଲିଉଡ୍ ସିନେମା ‘ଦିଲ୍ ୱାଲେ ଦୁଲହନିୟା ଲେ ଜାଏଙ୍ଗେ’ ଥିମ୍ ରହିଥିଲା ଏମାନଙ୍କ ମାରେଜର । ଯାହା ସୋଏବ୍ ଓ ଦୀପିକାଙ୍କ ପ୍ରି ୱେଡିଂ ଫଟୋସୁଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଦୀପିକା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୋଏବ୍ ମୁସଲମାନ ଧର୍ମର। କିନ୍ତୁ ହିନ୍ଦୁ ଓ ଇସଲାମ୍ ଉଭୟ ରିତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି ।

ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା ଏମାନଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ୍ । ପରେ ପବଲିକରେ ବି ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା କଲେ ଏମାନେ । ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟାଲିଟି ଶୋ ନଚ ବଲିଏରେ ଏମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମିଳିଲା ଆଉ ଏକ ସ୍ୱିକୃତୀ । ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟେଜ୍ ଉପରେ ସୋଏବ୍, ଦୀପିକାଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ୍ କଲେ । ଟିଭିରେ ଏନଗେଜମେଂଟ୍ କରାଇଲେ । ଆଉ ଏବେ ସେ ପ୍ରକୂତରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲ।

ବିବାହର ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ ଛୋଟପରଦାର ଏହି ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡି deepika and shoibe

ପଢନ୍ତୁ;

କର୍କଟ ଏବଂ ହୃଦୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂରକରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ ଏହି ଛୋଟ ଫଳ ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଫଳରେ ଥିବା ଉପକାରୀଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରେ ବଲିଉଡର ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ବିଭାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

Satyajeet Jena Got Offered To Train Under India’s Music Maestro AR Rahman

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୋଗୀ’

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More