• Home
  • Entertainment
  • ଆମିରଙ୍କ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କିଏ ହେବେ ଦ୍ରୋପଦି ଜାଣନ୍ତୁ ?
Entertainment

ଆମିରଙ୍କ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କିଏ ହେବେ ଦ୍ରୋପଦି ଜାଣନ୍ତୁ ?

ଦୀପିକା ହେବେ ଦ୍ରୌପଦୀ

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜନାରେ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ବ୍ୟବୟବହୁଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମହାଭାରତ’ର ସୁଟିଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି । ଏହା ତାଙ୍କର ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ।  ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ସୂତ୍ରଧାର ଦାୟିତ୍ବରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଶ୍ରୀମାନ୍ ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ମୀର ଖାନ୍ ।କୁହାଯାଉଛି ଆମିର ଏହି ସିନେମା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ହଜାରେ କୋଟି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ଅମୀର ଏଥିରେ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ପର୍‌ଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର ତାଙ୍କ ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଦ୍ରୌପଦୀ ଚରିତ୍ରରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଅଭିନୟ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଐତିହାସିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ଦୀପିକା ଏହି ଚରିତ୍ର ନିମନ୍ତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ମତି ଜଣାଇନାହାନ୍ତି ।

ଯଦି ଦୀପିକା ଏହି ସିନେମା ପାଇଁ  ରାଜି ହୁଅନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ଆମିର ଓ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର  ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଏକାଠି ଦେଖିବେ ।  ମହାଭାରତର ଚରିତ୍ର ନିମନ୍ତେ ଦୀପିକା ଚୁକ୍ତି କଲେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ୨ ବର୍ଷ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କେତେ ଦୂର ଗଲାଣି ସେ ବିଷୟରେ ଆମିର କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି । ହଜାରେ କୋଟିର ବଜେଟରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି ।

ଆମିରଙ୍କ ‘ମହାଭାରତ’ରେ କିଏ ହେବେ ଦ୍ରୋପଦି ଜାଣନ୍ତୁ ? dipika

ପଢନ୍ତୁ ;

ସାମ୍ବାଦିକ ଜ୍ୟୋତିର୍ମୟ ଦେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ : ଛୋଟା ରାଜନଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

Related posts

୫୧ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷୀତ୍‌!

Krishna Kumar Manoj

Abhinash Pradhan’s Sambalpuri Weavers, To Premiere At TSAFF On 14th October

Krishna Kumar Manoj

ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଅଙ୍କଲ୍‌ଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖି କ’ଣ କହିଲେ ଗୋବିନ୍ଦା ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More