EnewsOdia.Com

ବିଜେପୁରରେ ନବୀନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ବିଜେପୁରରେ ବିଜେପିର ଜୋରଦାର ହମ୍‌ଲା।  ଆଜି ପ୍ରଚାର ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ହିଞ୍ଜିଳିକୁ ରଖି ବିଜେପୁର ଛାଡିଥିବାରୁ ନବୀନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ।  ବିଜେପୁର ଦାୟିତ୍ବ ନେବା କଥା କହି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ  ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାରିତ କରିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭରସା କରିବା କ’ଣ ବିେଜପୁର ବାସୀଙ୍କର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଥିଲା? ଏବେ ‘ମୋ ସରକାର’ କଥା କୁହାଯାଉଛି। ‘ମୋ ସରକାର’ ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ସରକାର ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତଲୋକଙ୍କର ନା ଚିଟଫଣ୍ଡ ଚୋରମାନଙ୍କର ଥିଲାବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର।

ପୂଜା ଛୁଟି ପରେ ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସରଗରମ େହାଇଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଆଜି େକନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ବିଜେପୁର ଯାଇ ଦିନିକିଆ ତୋଫାନୀ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ତାଲପାଲିଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ କହିଥିଲେ, ବିଜେପୁରବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ଜାଣିଶୁଣି ଏକ ଉପନିର୍ବାଚନ ଲଦି ଦିଆଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କାହିଁକି ଏଠାରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ଏବଂ ପୁଣି କାହିଁକି ଏହି ଆସନ ଛାଡ଼ିଲେ, ତାହା ବୁଝା ପଡ଼ୁନାହିଁ। ବିଜେପୁରବାସୀ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭରସା କରି ଭୋଟ୍‌ ଦେଲେ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭରସା କରିବା କଣ ଭୁଲ? ଯଦି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦରଦ ଥିଲା, ସେ ଚାହିଁଥିଲେ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଆସନ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥାନ୍ତେ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜେପୁର ବିକାଶ କଥା ନିଜେ ବୁଝିବି ବୋଲି ଗତ ଉପନିର୍ବାଚନ ବେଳେ କହିଥିଲେ। ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଓ ମା’ ସମଲେଇଙ୍କ ପାଖରେ ଶପଥ ନେଇ କୁହନ୍ତି, ସେ ଏଠାରେ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି?
ପଢନ୍ତୁ: ଆସୁଛନ୍ତି ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ : ସଜେଇ ହେଉଛି ଢେଙ୍କାନାଳ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ୩୭୦ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଲେ ମୋଦି

Ratnamani Maharana

ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମହାଭିଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗୃହୀତ

Ratnamani Maharana

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ

Ratnamani Maharana

ଡ଼ ଶ୍ୟାମା ପ୍ରସାଦ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନାଁରେ ହେବ ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ

Ratnamani Maharana

‘ସୋନିଆଙ୍କୁ କୁହାଯିବ ମୋକିମଙ୍କ ନାଁ’

Ratnamani Maharana

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବୀସ

Ratnamani Maharana