ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଏଲିୟନ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଏଲିୟନ୍‌ ଙ୍କ ସହ ନାଚିଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା

ଷ୍ଟାରପ୍ଲସ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ଧାରାବାହିକ ୟେ ହୈ ମୋହବତେ ଷ୍ଟାର ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ମାତ୍ର ୭ଘଣ୍ଟାରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ପାଖାପାଖି ୬ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୋଟିଏ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ୨୯,୪୯,୮୨୨ ଲୋକ ଦେଖିଥିବା ବେଳେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କାଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଂଶସା କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ‘ଡ଼େମ ଟୁ କେସିଟା’ ଶୀର୍ଷକ ଗୀତରେ ଏମିତି ନାଚିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ସେଥିରୁ ଭରପୂର ଆନନ୍ଦ ନେଉଛନ୍ତି । ଏହିଗୀତରେ ସେ ଏକ ଏଲିୟନ ସହିତ ନାଚିବାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ (ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ)ରେ  ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନକୁ ଏମିତି ଛୁଇଁଯାଇଛି ଯେ, ଯିଏ ଏହାକୁ ଥରେ ଦେଖୁଛି ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରୁଛି । ଏବେ ଏଲିୟନ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

ଛୋଟ ପରଦାର ଏହି ଷ୍ଟାର ଏବେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ଏଲିୟନକୁ ନକଲ କରି ଏକଦମ ତା’ ଭଳି ନାଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ‘ଡ଼େମ ଟୁ କେସିଟା’କୁ ସମସ୍ତେ ଅନକରଣ କରିବା ସହ ଅନେକ କଳାକାର ଏବଂ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଏହି ଏଲିୟନ ସହ ନାଚି ତାହାର ଭିଡ଼ିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରେ ବାୟୁସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ : ପାଇଲଟ ଗୁରୁତର

ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ‘ଡ଼େମ ଟୁ କେସିଟା’ ଶୀର୍ଷକ ଗୀତରେ ଏମିତି ନାଚିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ସେଥିରୁ ଭରପୂର ଆନନ୍ଦ ନେଉଛନ୍ତି - 89%

89%

ମାତ୍ର ୭ଘଣ୍ଟାରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ପାଖାପାଖି ୬ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛି - 92%

92%
90.5%

Excellent!

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଏଲିୟନ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଷ୍ଟାରପ୍ଲସ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ଧାରାବାହିକ ୟେ ହୈ ମୋହବତେ ଷ୍ଟାର ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ମାତ୍ର ୭ଘଣ୍ଟାରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ପାଖାପାଖି ୬ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୋଟିଏ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ୨୯,୪୯,୮୨୨ ଲୋକ ଦେଖିଥିବା ବେଳେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କାଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଂଶସା କରିଛନ୍ତି ।

No Votes Yet

You're not rated yet