POLITICALS

ବିଜେପି ଛାଡିଲେ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟ

ଟାଣୁଆ ନେତା ଭାବେ ପରିଚିତ ତଥା ରାଉରକେଲା ବିଧାୟକ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟ ଆଜି ବିଧାୟକ ପଦ ଏବଂ ବିଜେପି ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫାପତ୍ରକୁ ବାଚସ୍ପତି ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଦିଲୀପ ରାୟ ନୀତିନିୟମ ଅନୁସାରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

dilip

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ଏନେଇ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ସେତୁ ନିର୍ମାଣ ଓ ଆଇଜିଏଚକୁ ସୁପର ସ୍ପେଶାଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପରିଣତ କରିବାରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବିଳମ୍ବକୁ ନେଇ ଦିଲୀପ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ଦିଲୀପଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ସମର୍ଥନ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ଖୋଦ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଉରକେଲା ଆସିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ଦିଲୀପ କ୍ଷୋଭ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟି ଦାବି ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ହକି ବିଶ୍ଵକପରେ ତରକା ମେଳି: ଆସିବେ ଅମିତାଭ,ଆମିର,ସଚିନ!

Related posts

ବିଜେଡ଼ିର ୩ ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ : ସୋମ୍ୟରଞ୍ଜନ, ପ୍ରଶାନ୍ତ , ଅଚ୍ୟୁତଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ନବୀନ

ENO Beuro

ପୁନେରୁ ଲଢିବେ ଧକ୍‌ଧକ୍‌ ଗାର୍ଲ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ

ENO Beuro

କଂଗ୍ରେସ କଲା ବାଜିମାର, ଚିତ୍ରକୂଟ ବିଧାନସଭା ପରେ ଏବେ ଗୁଜରାଟର ପାଳି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More