• Home
  • Movie News
  • ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆ ଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମାରେ ପୁରୁଣା ଯୋଡିର କମାଲ
Movie News

ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆ ଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମାରେ ପୁରୁଣା ଯୋଡିର କମାଲ

ହୀରୋ ନୋଂ 1 ର ଅଦ୍ଭୂତପୂର୍ବ ସଫଳତା ପରେ ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ହାତକୁ ନେଇଛନ୍ତି । ଯାହାର ନା ହେଲା ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର । ଏହି ନୂଆ ସିନେମାରେ ଦର୍ଶକେ ପୁରୁଣା ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡିର କାମାଲ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।

ବାବୁସାନ ଓ ସୁପ୍ରିୟା ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ । ବାବୁସାନ ଓ ସୁପ୍ରିୟାଙ୍କ ଯୋଡି ଆଗରୁ ଲଭ ପାଇଁ କୁଛଭି କରେଗା ସିନେମାରେ କମାଲ ଦେଖାଇ ସାରିଛି । ଓନ୍ଲି ପ୍ୟାର ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କର ଦ୍ଵିତୀୟ ସିନେମା ।

ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର ଏଥିରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶନା ଦେବେ । ମେଲୋଡି କିଂ ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ଗୀତ ସାଙ୍ଗକୁ ନୃତ୍ୟ ନିର୍ଦେଶକ ଗିରୀଶ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠୁମକା ସିନେମାଟିକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ କରିବାରେ ସହାୟ ହେବ ।

ମୁନସାଇନ ବ୍ୟାନର ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ସିନେମାର କାହାଣୀ, ସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ସହ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକଦମ ଜବରଦସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସିନେମାଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିପରି ଭଲ ଲାଗିବ ସେ ନେଇ ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆ ଖୁବ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ।

ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମାରେ ପୁରୁଣା ଯୋଡିର କମାଲ   ନିର୍ଦେଶକ ତାପସ ସରଘରିଆ ଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମାରେ ପୁରୁଣା ଯୋଡିର କମାଲ

ପଢନ୍ତୁ, ଓଡିଆର ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ସଂବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ତେଲୁଗୁ ସିନେମା ଲାଲିଜୋ ଲାଲିଜୋ ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷାରେ

Related posts

Arijit Mukherjee Announced About His Upcoming Bengoli Short Film “NAA”

Krishna Kumar Manoj

“Hey Prabhu Dekha De” Upcoming Odia Movie

Jitendra

Upcoming Odia movie Jocker

Jitendra

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More