ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦିଶା ପଟାନୀ ! 

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଦିଶା

‘ବାଗୀ-୨’ ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଏବେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ଦିଶାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ଉଠିଛି । ଦିଶାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ ରେ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଦିଶା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ଦିଶା ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ସର୍କସରେ କାମ କରୁଥିବା କଳାକାର ଭୂମିକାରେ ଉଭୟ ନଜର ଆସିବେ । ସଲମାନ ଓ ଦିଶା ୬୦ଦଶକର ଯୋଡି ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲୀ ଆବାସ ଜଫର କହିଛନ୍ତି । ଦିଶା ଏକ ସାହସୀ ଝିଅ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସୁନ୍ଦରତା ସହ ଆଥଲେଟର କିଛି ଗୁଣ ଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କହିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲ୍ଲୀ ଅବାଜ ଜାଫର ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦିଶାଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାହାସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ର ଯାତ୍ରାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଦିଶା ପଟାନୀ’ । ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜାଫରଙ୍କ ଏହା ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ‘ସୁଲତାନ’ ଏବଂ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ’ ।

୨୦୦୮ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଡ ତୁସୀ ଗ୍ରେଟ ହୋ’ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଦର୍ଶକ । ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସାଥୀରେ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ଇଦ୍ ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିବାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସଲମାନ୍ ଖାନ,ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଇଜାନଙ୍କୁ କେମିତିକା ଝିଅ ପସନ୍ଦ !

ଶାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ ରେ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି - 4.6

91%

ଦିଶା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ - 4.5

90%
4.5/5

Excellent!

ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦିଶା ପଟାନୀ ! 

‘ବାଗୀ-୨’ ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଏବେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ଦିଶାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ଉଠିଛି । ଦିଶାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ ରେ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଦିଶା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet