29.1 C
Bhubaneswar
June 13, 2021
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ନ୍ୟୁଜ୍

କରୋନା ପାଇଁ ଚୀନରେ ବଢିଚାଲିଛି ଛାଡପତ୍ର ମାମଲା

କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଭୟଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି। ଏହି ଭୟଙ୍କର ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିସାରିଥିବା ବେଳେ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚୀନରେ ସାଂଘାତିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ସପିଲ ମଲ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜାଗାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି। ଅନେକ ସହର ବନ୍ଦ ହୋଇପଡିଛି। ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ଏହି କରୋନା ଭାଇରସ ଏବେ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସରକାର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଘରେ ରହୁଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି। ଏହି ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ଭଳି ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଖବର ମୁତାବକ, ଚୀନର ସିଚୁଆନ ପ୍ରାନ୍ତରେ ଗୋଟେ ମାସରେ ୩୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାଡପତ୍ର ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଘରେ ପତି ପତ୍ନୀ ବହୁତ ସମୟ ଏକାଠି ରହିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଘରେ ରହିବା ଯୋଗୁଁ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ମନାନ୍ତର ଚାଲିଛି। ଏହି ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପ ପରେ ମ୍ୟାରେଜ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସରେ ଆବେଦନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଚୀନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୋନା ଭାଇରସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ।

ପଢନ୍ତୁ: ଆଉ ଥରେ ରିଲିଜ ହେବ ଅଂରେଜୀ ମିଡିୟମ

Related posts

ଏଣିକି ରେଳରେ ଛେପ ପକାଇଲେ ଯାତ୍ରୀ ଗଣିବେ ତଣ୍ଡ

Ratnamani Maharana

ଆଜିଠୁ ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଯାତ୍ରା ମହାସମର

Ratnamani Maharana

ଆଜି ବଜେଟ୍‌ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ୍‌

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More