LIFESTYLE

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା ପରେ କ’ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ ?

ପ୍ରେମ ଏକ ଏମିତି ସଂପର୍କ ଯାହା ଅସମ୍ଭବକୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ କରି ଦେଖାଇଥାଏ । କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛିଟା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ । ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସେ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସାଧାରଣ ଭାବରେ ପୁଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ ।

ଏହି ୫ଟି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ପୁଅମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ କରି ଥାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ବଦଳିଯାଏ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ୫ ମିନିଟ୍‌ କହି ଅଧଘଣ୍ଟାରେ ପହଞ୍ଚୁଥିବା ପୁଅ କିନ୍ତୁ ଥରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଗୁଣଟି ଧୀରେ ଧୀରେ ବଦଳିଯାଏ ।

ଯେଉଁ ପୁଅ ବା ଝିଅମାନେ କେବେ ବାହାନା କରିବା କ’ଣ ଜାଣି ନଥାନ୍ତି, ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ଭଲ କରି ଜାଣି ନିଅନ୍ତି । ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ବାହାନା କରି ଆସି ଥାଆନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପାର୍ଟି ଦେଉଥିବେ,ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ତାହା କମି ଯାଇଥାଏ ।

ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁ ନ ଥିବା ପୁଅମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି । ଏହା ସହ ମନେ ମନେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ଅଳସୁଆ ଥାଆନ୍ତି ଓ କାମର ନା ଶୁଣିଲେ ଦୂରକୁ ପଳାନ୍ତି, ସେମାନେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା ପରେ ବଦଳିଯାଆନ୍ତି । ପ୍ରେମିକାର ଗୋଟେ ଇସାରାରେ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

୫ ବର୍ଷ ବୟସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କ ଆଧାର ଲିଙ୍କ କେମିତି କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ପାତ୍ରରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଆୟୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ?

ENO Beuro

ଦୈନଦିନ ରୋଷେଇ ଘରେ ବ୍ୟବହୃତ ଜୀରାର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ

ENO Beuro

ନିୟମିତ ତ୍ରିଫଳା ପାଣି ପିଇବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

Leave a Comment