LIFESTYLE

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା ପରେ କ’ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ ?

ପ୍ରେମ ଏକ ଏମିତି ସଂପର୍କ ଯାହା ଅସମ୍ଭବକୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ କରି ଦେଖାଇଥାଏ । କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛିଟା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ । ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସେ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସାଧାରଣ ଭାବରେ ପୁଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ ।

ଏହି ୫ଟି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ପୁଅମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ କରି ଥାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ବଦଳିଯାଏ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ୫ ମିନିଟ୍‌ କହି ଅଧଘଣ୍ଟାରେ ପହଞ୍ଚୁଥିବା ପୁଅ କିନ୍ତୁ ଥରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଗୁଣଟି ଧୀରେ ଧୀରେ ବଦଳିଯାଏ ।

ଯେଉଁ ପୁଅ ବା ଝିଅମାନେ କେବେ ବାହାନା କରିବା କ’ଣ ଜାଣି ନଥାନ୍ତି, ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ଭଲ କରି ଜାଣି ନିଅନ୍ତି । ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ବାହାନା କରି ଆସି ଥାଆନ୍ତି ।

ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପାର୍ଟି ଦେଉଥିବେ,ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ତାହା କମି ଯାଇଥାଏ ।

ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁ ନ ଥିବା ପୁଅମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି । ଏହା ସହ ମନେ ମନେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ଅଳସୁଆ ଥାଆନ୍ତି ଓ କାମର ନା ଶୁଣିଲେ ଦୂରକୁ ପଳାନ୍ତି, ସେମାନେ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା ପରେ ବଦଳିଯାଆନ୍ତି । ପ୍ରେମିକାର ଗୋଟେ ଇସାରାରେ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

୫ ବର୍ଷ ବୟସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କ ଆଧାର ଲିଙ୍କ କେମିତି କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ସୁସ୍ଥ, ସୁନ୍ଦର ଓ ଘନ କେଶ ପାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ? ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ କଞ୍ଚା ପିଆଜ ରସ

ENO Beuro

ବାସ୍ତବରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଈର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜାଣିବେ କେମିତି ?

ENO Beuro

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More