EnewsOdia.Com

ହାରମୋନିୟମ ସ୍ବରରେ ସଙ୍ଗୀତ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛି କୁକୁର

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବହୁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିବାବେଳେ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଠୀ କରୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟିରେ ହାରମୋନିୟମ ସ୍ବରରେ କୁକୁର ସଙ୍ଗୀତ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତେବେ​‌ ଏହି ଭିଡିଓଟି କେଉଁ ସ୍ଥାନର ଏବଂ କିଏ ଏହାକୁ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୁବୀର ଖାନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଫେସ୍‌ବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବଙ୍ଗଳା ଭାଷାରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଯେ, ‘ବିଲକୁଲ୍ ହସନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ସକାଳେ ମୁଁ ଓ ବାଘା(କୁକୁର) ସଙ୍ଗୀତ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛୁ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୪ ହଜାର ଥର ଏହି ଭିଡିଓଟି ସେୟାର ହୋଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଏକ କଳା ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହାରମୋନିୟମ ବଜାଇ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ‘ତେରେ ମେ​‌ରେ’ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏକ କୁକୁର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଗୀତର ଯୁଗଳବନ୍ଦୀ କରୁଛି। ଏହା ସହ କୁକୁରଟି ଗୋଡ ଉଠାଇ ଯେପରି ହାରମୋନିୟମ ବଜାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଭିଡିଓରେ କୁକୁରଟି ଗୀତର ପୁରା ମଜା ନେଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ୨୨ରେ ୪ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ମିଳିନପାରେ ଫାଶୀ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ଶସ୍ତା ହେବ ଟିଭି ଦେଖା

Ratnamani Maharana

ନୱାଜ୍ ସରିଫଙ୍କୁ ‘ପଳାତକ’ ଘୋଷଣା କଲେ ଇମ୍ରାନ ସରକାର

Ratnamani Maharana

ଇରାନ ଟାର୍ଗେଟରେ ଆମେରିକା ଗ୍ରୀନ୍‌ ଜୋନ୍‌ରେ ରକେଟ୍‌ ମାଡ

Ratnamani Maharana

ଆମେରିକାକୁ ସୁଲେମାନୀଙ୍କ ଝିଅର ଧମକ

Ratnamani Maharana

ହାତୀ ଆଙ୍କୁଛି ହାତୀର ଚିତ୍ର

Ratnamani Maharana

ବାଗଦାଦ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍

Ratnamani Maharana