VASTU

ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ବସ୍ତୁ ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ କିଛି ଜିନିଷ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ କ୍ଷତି ଘଟିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ୫ଟି ଜିନିଷ ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ ;

-କୌଣସି ପ୍ରକାର ଇଲେକ୍ଟ୍ରାନିକ୍ସ ଗ୍ୟାଜେଟ କିମ୍ବା ଲ୍ୟାପଟପକୁ ମୁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହାଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବାର ସମ୍ଭାବନା  ରହିଛି ।

– ନିଜ ବେଡର ଉପରି ଭାଗରେ କୌଣସି ଭୟଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଶୋପିସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଏହାଦ୍ୱାରା ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ  ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ ।

-ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ମନିପର୍ସକୁ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ ଏହାଦ୍ୱାରା ସବୁ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଘାରି ରହିବ ।

-ନିଜ ତକିଆ ତଳେ ଖବର କାଗଜ କିମ୍ବା ମ୍ୟାଗାଜିନ ରଖି ଶୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

– ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ବେଡ ପାଖରେ ଯୋତା ,ଚପଲ ଆଦି ରଖିବାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟହାନୀ ତଥା ଧନହାନୀ ଦେଖାଦେଇଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ;  ଶାରୀରିକ ବିକାଶ ପାଇଁ ପାଳଙ୍ଗ ଶାଗରୁ ମିଳିଥାଏ ବିଭିନ୍ୟ ପ୍ରକାରର ପୋଷକ ତତ୍ତ୍ୱ ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବୁଦ୍ଧପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଘରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାମ ଧନ ଲାଭ ହେବ

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରୋଷେଇ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଭଙ୍ଗା ବାସନ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନିବାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More