VASTU

ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ବସ୍ତୁ ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ କିଛି ଜିନିଷ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ କ୍ଷତି ଘଟିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ୫ଟି ଜିନିଷ ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ ;

-କୌଣସି ପ୍ରକାର ଇଲେକ୍ଟ୍ରାନିକ୍ସ ଗ୍ୟାଜେଟ କିମ୍ବା ଲ୍ୟାପଟପକୁ ମୁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହାଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବାର ସମ୍ଭାବନା  ରହିଛି ।

– ନିଜ ବେଡର ଉପରି ଭାଗରେ କୌଣସି ଭୟଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଶୋପିସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଏହାଦ୍ୱାରା ନକାରତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ  ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ ।

-ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ମନିପର୍ସକୁ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖିବା ଅନୁଚିତ ଏହାଦ୍ୱାରା ସବୁ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଘାରି ରହିବ ।

-ନିଜ ତକିଆ ତଳେ ଖବର କାଗଜ କିମ୍ବା ମ୍ୟାଗାଜିନ ରଖି ଶୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

– ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ବେଡ ପାଖରେ ଯୋତା ,ଚପଲ ଆଦି ରଖିବାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟହାନୀ ତଥା ଧନହାନୀ ଦେଖାଦେଇଥାଏ ।

ମୁଁଣ୍ଡ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ମୁଁଣ୍ଡ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ବସ୍ତୁ ହୋଇପାରେ ଅଶୁଭ purse

ପଢନ୍ତୁ;  ଶାରୀରିକ ବିକାଶ ପାଇଁ ପାଳଙ୍ଗ ଶାଗରୁ ମିଳିଥାଏ ବିଭିନ୍ୟ ପ୍ରକାରର ପୋଷକ ତତ୍ତ୍ୱ ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନିବାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କାମ

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ମିଳେ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More