• Home
  • LIFESTYLE
  • ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ? ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା
LIFESTYLE

ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ? ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ରହିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ଅନେକ ସମୟରେ ବହୁତ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ। ଆପଣ ହୁଏ ତ ଜାଣିନଥିବେ ଆପଣଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ଥିବା କିଛି ଜିନିଷ ହୋଇଥାଇ ପାରେ। ଶୋଇବା ଘରେ ଥିବା କିଛି ଦରକାରୀ ଜିନିଷ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ଝଡ଼।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ-

ଆଧୁନିକ ଯୁଗରେ ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତଙ୍କର ଘରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଉପକରଣ ରହିବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବା ପାଇଁ କିିଛି ଲୋକ ଶୋଇବା ଘରେ ଟିଭି ଓ କମ୍ପୁଟର ଆଦି ରଖିଥାନ୍ତି। ଏହା ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବା ସହ ଅଧିକ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥାଏ।

ଆମେ ସର୍ବଦା ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥାଉ। କିନ୍ତୁ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ କେବେ ଠାକୁରଙ୍କ ଫଟୋ କିମ୍ବା ମୂର୍ତ୍ତି ଶୋଇବା ଘରେ ଲଗାଇବା କଥା ନୁହଁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢ଼ିଥାଏ।

ଶୋଇବା ଘରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ହିଂସ୍ର ପଶୁର ଫଟୋ କିମ୍ବା ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହଁ। ଏହି ଛୋଟ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଲେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ସରଳ ହୋଇଥାଏ।

ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ? ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ? ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା married life

ପଢନ୍ତୁ; ମୁହଁ ନ ଧୋଇ ପାଣି ପିଇବା ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ ଉପଯୋଗୀ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅମୃତଭଣ୍ଡା କେତେ ଉପକାରୀ ଓ ଶରୀରକୁ ନିରୋଗ ରଖିବାରେ ଏହାର ଭୂମିକା କଣ

Krishna Kumar Manoj

ନିଜକୁ ଫିଟ୍‌ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Krishna Kumar Manoj

ତ୍ୱଚାର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଆଣିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ ଘିକୁଆଁରି! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଅନେକ ଉପକାରୀ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More