VASTU

ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଭୁଲରେ ବି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ରଙ୍ଗର ଚୁଡ଼ି, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

Krishna Kumar Manoj
ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଚୁଡି ପିନ୍ଧି ଥାଆନ୍ତି । ହିନ୍ଧୁ ଧର୍ମ ଅନୁସାରେ ଏହା ଚୁଡ଼ି କୁ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସୌଭାଗ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ବୋଲି
VASTU

ହନୁମାନଙ୍କୁ କେଉଁ ସମୟରେ ପୂଜା କରିବା ଅନୁଚିତ୍? ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରିବା ସମୟରେ କିଛିଟା ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। ନହେଲେ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ
VASTU

ଭୁଲରେ ବି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଠାକୁର ଘରେ ଏହି ସବୁ ମୂର୍ତି , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?  

Krishna Kumar Manoj
ଆମେ ଘରେ ପ୍ରତିଦିନ ପୂଜା କରିଥାଉ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ସର୍ବଦା ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରହିବା ପାଇଁ ପୂଜା ହୋଇଥାଏ । ଯେପରି କି କୌଣସି ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଘରେ ପ୍ରବେଶ ନ କରୁ ।
VASTU

କେଉଁ ଦିଗରେ ବାଲକୋନିି ରହିଲେ ମିଳିଥାଏ ଶୁଭ ଫଳ! ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ନୂଆ ଘର ତିଆରି କରିବାବେଳେ ଆମେ ବାସ୍ତୁ ଅନୁଯାୟୀ କେଉଁଠି କେଉଁ ରୁମ୍ ରହିବ ସେଥିପ୍ରତିଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଉ। ବାଲକୋନି ଭୁଲ ଦିଗରେ ରହିଲେ ଘର ଉପରେ ଅନେକ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼େ। ତେଣୁ ଘର
VASTU

କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj
ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ବାସ୍ତୁ ହିଁ ଗୃହକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବଢିଥାଏ । ତେବେ ଘରର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ରୋଷେଇଘର
VASTU

ଘରକୁ ଧନ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଗବାନ କେଉଁ ସଙ୍କେତ ଦେଇ ଥାଆନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj
ଶାନ୍ତିରେ ରହିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି । ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଆନ୍ତି । ଧନ ରୋଜଗାର କରିବା ଆଶାରେ ସମସ୍ତେ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ  ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ରଖିବା ଭଲ ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj
ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମିତି କିଛି କଥା ଅଛି ଯଦି ଆମେ ମାନିଲେ ଆମ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଲାଗି ରହେ ନାହିଁ । ଏମିତି କି ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଆମ ଜୀବନକୁ ସରଳ ଓ ସମୃଦ୍ଧି କରାଏ । ଯଦି

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More