Category : Bollywood

Box Office News News

ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ୪ ମହଲା କୋଠା, ୬ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଫସିଥିବା ଅନୁମାନ

ENO Beuro
ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ଗୁରୁବାର ଭୋର ସମୟରେ ୪ ମହଲା କୋଠା ଭୁଶୁଡିପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା ମିଲିଥିଲା। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଉଦ୍ଧାକାରୀ ଟିମ୍‌ ଘଟଣଆସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ଘଟଣାରେ ୬ରୁ
Bollywood

ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବାଦ୍‌ଶାହା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଚିଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍‌ ପଚାରଲେ ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ

ENO Beuro
ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଚିଡ଼ାଇଲେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ କଥା ଭିନ୍ନ ମାତ୍ର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ କିଛି କହିଲେ ତାହାକୁ ଅତିରଞ୍ଜିତ ଶୈଳୀରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରାଯାଇଥାଏ, ଏହାକୁ ହିଁ ଲୋକେ ଉପଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି। ଅନେକ ସମୟରେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ
Bollywood

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆୟୋଜିତ ରିସେପ୍ସନରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କଲେ ବିରୁଷ୍କା

ENO Beuro
ଦିଲ୍ଲୀରେ ହେବ ଆଜି ବିରୁଷ୍କାଙ୍କ ଭବ୍ୟ ରିସେପସନ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ତରକା ଦମ୍ପତି ବିରୁଷ୍କା ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ ଏବଂ ୟୁରୋପରେ ହନିମୁନ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଅନୁସାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ
Bollywood

ମୁମ୍ବାଇର ଏହି ପଞ୍ଚତରକା ହୋଟେଲରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଭବ୍ୟ ରିସେପସନ

ENO Beuro
ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବାହ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୧୧ରେ ଇଟାଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇସାରିଛି । ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ତରକା ଦମ୍ପତି ସବୁ ସମୟରେ