Category : CELEBS

Director, Film Actress, Television Producer, Television Actress. Biography ,  Theater Actress, Film Actress, Film Actor/Film Actress Biography ollywood industry.
ACTRESSESS

“ବିୟୁଟି ଅଫ ଦ ଇୟର” ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

Ratnamani Moharana
‘ପିପୁଲ ମଗାଜିନ ‘ ଆମେରିକାର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ସାପ୍ତାହିକ ପତ୍ରିକା। ଏଥର ପତ୍ରିକାର ବାର୍ଷିକ ସଂଖ୍ୟାଟି  ହଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନିତ କରିଛି। ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ବିଶ୍ଵ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ
ACTORS

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ନାଁରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

Ratnamani Moharana
ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଆୟୁଷ୍ମାନ  ଖୁରାନା। ନିକଟରେ ସେ ‘ଅନ୍ଧାଧୁନ’ ଓ ‘ବଧାଇ ହୋ’  ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କଠାରୁ ବେସ ଭଲପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି। ଆୟୁଷ୍ମାନ କେବଳ ଜଣେ ଅଭିନେତା ନୁହନ୍ତି ଏକାଧାରରେ ସେ ଗାୟକ,ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ
ACTORS CELEBS

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାରଙ୍କ ଧମକକୁ କଲେନି ଖାତିର, ରେସ-୩ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro
ରିଲ ଲାଇଫରେ ନୁହେଁ ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ମଧ୍ୟ ଦବଙ୍ଗଗିରିର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନ ।ପୁଣିଥରେ ରେସ-୩ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଦବଙ୍ଗ ଖାନ । ପୂର୍ବରୁ ରେସ-୩
ACTORS CELEBS

ଅମୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ,ମହାଭାରତ

ENO Beuro
ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକସନ ଅମୀର ଖାନ୍‌ ଆଗାମୀ ଦଶ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସିନେମାରେ କାମ କରିବେ ନାହିଁ  । ସେ ୨୦୧୮ ପରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଓ
ACTRESSESS

ଭିନ୍ନ ଏକ ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନ

ENO Beuro
ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ପ୍ରଶଂସକ ।ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ସିନେମା ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମିତ ହେବ ବୋଲି
ACTRESSESS

ପୁଣିଥରେ ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ENO Beuro
ବଲୀଉଡ ର ଶ୍ରେଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ପୁଣିଥରେ ମା’ ହେବେ । ଏହା ଶୁଣିଲା ପରେ ଆପଣ ଆଶର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ନା । କିନ୍ତୁ ସେ ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ମା’ହେବାକୁ ଯାଉ
ACTRESSESS

ରାଜ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣାକୁ ନେଇ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତା ରାୟ ଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ, ଲୋଡିଲେ ସହାୟତା

ENO Beuro
ଗତକାଲି ୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଚଳିତ ଥର ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତା ରାୟ “ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ
ACTRESSESS

ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ୍‌, ଏକା ସହ ଦୁଇଟି ବଡ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥାରେ କରିବେ କାମ

ENO Beuro
ତରଙ୍ଗ ଓ ସାର୍ଥକ, ଓଲିଉଡ଼୍‍ର ଦୁଇଟି ବଡ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା । ୨୦୦୯ରେ ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ପ୍ରଥମ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ହେଲା ‘ଆକାଶେ କି ରଙ୍ଗ ଲାଗିଲା’ । ଏହା ପରେ ଲଗାତାର ବହୁ
ACTRESSESS

ଦିନେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥିବା ଏହି ନାୟିକା ଏବେ ବଡ ପରଦାରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ

ENO Beuro
ଓଡିଆ ନାୟିକା ଅନିଶା ଶର୍ମା, ଘରେ ଘରେ ଖୁବ ପରିଚିତ । ସେ ଛୋଟ ପରଦାର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା । ଆଗରୁ ବହୁ ଧାରାବାହିକ, ଓଡିଆ ଆଲବମ ଆଦିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ବି
ACTORS

ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ଏକ ଦମ୍‌ଦାର୍‌ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର

ENO Beuro
ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର, ତାଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ । ସେ ଓଲିଉଡର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡିର କଳାକାର । ବିଶେଷ କରି ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏହି କଳାକାର ଜଣକ ।