Category : Entertainment

Entertainment

ଧୂମପାନ କାରଣରୁ ଅସୁନ୍ଦର ହେଲା ରାହୁଲ ରଏଙ୍କ ଚେହେରା

Ratnamani Moharana
ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ରଏଙ୍କୁ କିଏ ବା ନ ଚିହ୍ନେ। ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ କରି ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦିଲରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ ଓ ଏବେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବେବୋ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ,
Entertainment

‘ନଚବଲିଏ-୯’ର ରିୟଲ ଲାଇଫ୍ କପଲ୍‌ ନୁହଁନ୍ତି ଶାନ୍ତନୁ ଓ ନିତ୍ୟାମୀ

Ratnamani Moharana
ଟେଲିଦୁନିଆରେ ଏବେ ସେଲେବ୍ରିଟି ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ ‘ନଚବଲିଏ-୯’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଏହି ଶୋ’ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବେଶ୍ ଅଧିକ ବଢ଼ିଗଲାଣି। ଏଥର ‘ନଚ ବଲିଏ’ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଡ୍ରାମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଥର
Entertainment

ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୋକଲିକୁ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର

Ratnamani Moharana
ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କୃତ।  ବୃତ୍ତଚିତ୍ର ଓ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସ୍ନେହାଶିଷ ଦାସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘କୋକଲି-ଫିସ୍ ଆଉଟ ଅଫ ଓ୍ୱାଟର’କୁ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି। ମେକ୍ସିକୋର ବକାଲାର୍ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର
Entertainment

ଏଥର ଦଶହରାରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସୁଛି ‘ମିଷ୍ଟର ମଜନୁ’

Ratnamani Moharana
ଏଥର ପୂଜା ଆମର ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିସାରେଲାଣି ମିଷ୍ଟର ମଜନୁ  ଟିମ୍‌। ଦଶହରାରେ ସବୁଥର ପରି ଏଥର ବି ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମିଷ୍ଟର ମଜ୍‌ନୁ’। ଏଥିରେ
Entertainment

୩୧ ବର୍ଷ ପରେ ଫେରୁଛି ମହେଶ୍ଵେତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଲାଲ୍‌ପାନ୍‌ ବିବି’

Ratnamani Moharana
୧୯୮୮ ମସିହରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ୍‌ପାନ୍ ବିବି’। ଏହି ଫିଲ୍ମ ସେତେବେଳେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚହଳ ପକାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଚିରସବୁଜ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହେଶ୍ୱତା। ତାଙ୍କୁ
Entertainment

ପରଦାକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’

Ratnamani Moharana
ଆଜି ପରଦାକୁ ଆସିଛି ‘ବାହୁବଳୀ’ ପ୍ରଭାସଙ୍କ  ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’। ବଲିଉଡ୍‌ ଡିଭା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଭାସ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେଆର୍‌ କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଆକ୍ସନ୍‌ ଥ୍ରୀଲର୍‌ ଫିଲ୍ମର
Entertainment

ତିଆରି ହେବ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌- ‘ଦ ଅନ୍‌ଟୋଲ୍ଡ ବାଜପେୟୀ’

Ratnamani Moharana
ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବ। ଏନ୍‌.ପି ଉଲ୍ଲେଖଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ପୁସ୍ତକ ‘ଦ ଅନ୍‌ଟୋଲ୍ଡ ବାଜପେୟୀ’  ଆଧାରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବ।ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ବାଜପେୟୀଙ୍କର
Entertainment

ଆଉ ନିର୍ମାଣ ହେବନିକି ‘ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନ୍‌’ ଫିଲ୍ମ !

Ratnamani Moharana
ମାର୍ବଲ୍‌ ସିନେମାଟିକ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ଏବେ ‘ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନ୍‌’ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବ ନାହିଁ। କାରଣ ‘ଡିଜନି ’ ଓ ‘ସୋନି’ ପିକଚର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଦୁଇ ଷ୍ଟୁଡିଓ ୨୦୧୫ରୁ ସ୍ପାଇଡରମ୍ୟାନ୍‌
Entertainment

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ରେସରେ ‘ସାହୋ’

Ratnamani Moharana
ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ରେସରେ ‘ସାହୋ’। ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ୩୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ସାରିଲାଣି ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ।’ କଥାଟା ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ ବି ସତ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସିନେମାର
Entertainment

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଖୁରାନାଙ୍କ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍ ଗର୍ଲ’ର ଟ୍ରେଲର

Ratnamani Moharana
ଏବେ ଏବେ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍‌ ପୁରସ୍କାର ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟରର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବା ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଖୁରାନା। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଆୟୁଷ୍ମାନ ନିଜର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍ ଗର୍ଲ’ର ଟ୍ରେଲର ନିମନ୍ତେ।