Entertainment

‘100% LOVE’ର ଶୁଭ ମୁହୁରତ

Krishna Kumar Manoj
ବଦଳିଛି ଜୀବନ,ବଦଳିଛି ବଞ୍ଚିବାର ଷ୍ଟାଇଲ,ଗୋଟିଏ ଅର୍ଥରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ନର୍ସରୀ କ୍ଲାସ ଶିଶୁଙ୍କ ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନର୍ସ,କାମବାଲି ଆୟା ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି କଲେକ୍ଟର,ବେକାରି ଠୁ ବିଜେନ୍ସେ ମ୍ୟାନ ,ଖରା ଠୁ ତରା
Entertainment

ବରୁଣ,ଅନୁଷ୍କା ହେଲେ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର

Krishna Kumar Manoj
କୌଶଳ ବିକାଶ ଯୋଜନାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ହେଲେ ବରୁଣ ଓ ଅନୁଷ୍କା ବଲିଓଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାବନ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସ୍କିଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବେ ନିଯୋଜିତ କରାଯାଇଛି। ମୁକ୍ତିଲାଭ
Entertainment

ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିଜା ରାୟ

Krishna Kumar Manoj
ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିଜା ରାଏ ନିକଟରେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଲିଜା ସେରୋଗେସି ଜରିଆରେ ଦୁଇଟି କନ୍ୟା ସନ୍ତାନଙ୍କ ମା’ ବନିବାର ସୌଭାଗ୍ୟପ୍ରାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଲିଜା ତାଙ୍କ ଝିଅର ନାମ ସୁଫି ଓ
Entertainment

ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଆକାଶ

Krishna Kumar Manoj
ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଅଭିନେତା,ବିଧାୟକ ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ। ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀକ୍ରିଷ୍ଣା ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ବୃଦ୍ଧବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ସହିତ କ୍ୟାରମ ଖେଳିବା ସହିତ
Entertainment

ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ୧୨ରେ ବଡ ଖୁଲାସା: ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ଝିଅଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଅନୁପ ଜଲୋଟା

Krishna Kumar Manoj
ରିଆଲିଟି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ସୋ’ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୨’ ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଅନେକ ଯୋଡି । ତେବେ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ହିଁ ଧମାକା କରିଛି ବିଗ୍ ବସ୍। ସୋ ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ
Entertainment

‘ଲଭରାତ୍ରି’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଅଡୁଆରେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌

Krishna Kumar Manoj
ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲଭ୍‌ରାତ୍ରି’ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଅଭିନେତା ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଅଡ଼ୁଆ। ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାଏର କରିବା ଲାଗି ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର କୋର୍ଟ ବୁଧବାର ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମୀୟ
Entertainment

ଆଜି ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ଦିଶା ପଟାନୀ

Krishna Kumar Manoj
ଏସପ୍ଲାନେଡରେ ଖୋଲିବାକୁ ଥିବା ମାର୍କ୍ସ ଆଣ୍ଡ ସେନ୍ସରର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋର ଉଦଘାଟନରେ ଯୋଗ ଦେବେ ଦିଶା ପଟାନୀ। ଏନେଇ ଦିଶା ନିଜ ଟ୍ଵିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟକରି ଭୁବନେଶ୍ଵରକୁ ସମ୍ଭୋଧନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More