Category : Events And Parties

Events And Parties News

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଦଧିଚୀ ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ ୨୦୧୯

Ratnamani Moharana
୩ ସେପ୍ଟମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିିତହେବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦଧୀଚି ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ-୨୦୧୯, ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ୧୧ଜଣ ହେବେ ସମ୍ମାନିିତ | ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ‘ଦ୍ୱିତୀୟ ଦଧୀଚି ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ-୨୦୧୯’ ଦଧୀଚି ଏଜୁକେସନାଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଦ୍ୱାରା
Events And Parties

ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ସୋ: ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ହେଲେ ପୁରସ୍କୃତ

Ratnamani Moharana
ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ  ସୋ ନିକଟରେ  ଭୁବନେଶ୍ବର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପଡିଆଠାରେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଆୱାର୍ଡ ସୋ’ର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଥିଲେ ବଲିଉଡ କମେଡି ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭରଜନି ଲିଭର 
Events And Parties

୩୦ ରେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ: ଜୀବନବ୍ୟାପୀ ସାଧନ ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି

Ratnamani Moharana
ମାର୍ଚ ୩୦ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପଡିଆରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ । ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ବର୍ଷ ୨୬ଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଆୱାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ତେବେ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତ ପ୍ରତି ନିଜର ଉସ୍ଚାର୍ଗୀକୃତ
Events And Parties

କୋରିଓଗ୍ରାଫର ପୁନୀତ୍‌ ହେଲେ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ-୯’ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିଜୟୀ

Ratnamani Moharana
ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଟିଆର୍‌ପି ହାତେଇଥିବା କଲର୍ସ ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ ସିଜନ୍‌-୯’ ସରିଯାଇଛି। ଏହି ବର୍ଷର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିଜେତା ହେଲେ  କୋରିଓଗ୍ରାଫର ପୁନୀତ୍‌ ପାଠକ। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସେ
Events And Parties

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ୱେଡିଂ: ଜମିଲା ଦେଶୀ-ବିଦେଶୀ ତାରକାଙ୍କ ଭିଡ

Ratnamani Moharana
ଗତକାଲି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ବଡ଼ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ  । ନିଜ ଛୋଟ ବେଳର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରେମିକା ଶ୍ଲୋକା ମେହେତାଙ୍କୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇସ୍ଥିତ ଜିଓ ଓ୍ଵାର୍ଲଡ୍‌  ସେଣ୍ଟରରେ
Events And Parties

ପ୍ରାମାଣିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପିରିୟଡ଼-ଏଣ୍ଡ ଅଫ୍ ସେଣ୍ଟେନ୍ସ’କୁ ଓସ୍କାର ପୁରସ୍କାର.

Ratnamani Moharana
ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପୁରସ୍କାର କୁହାଯାଉଥିବା ଓସ୍କାର ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି ‘ପିରିୟଡ଼-ଏଣ୍ଡ ଅଫ୍ ସେଣ୍ଟେନ୍ସ’କୁ। ୯୧ତମ ଏକାଡେମୀ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହରେ ରାମି ମାଲେକ୍‌ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିବେଚିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦି ଫେଭରେଟ ପାଇଁ
Events And Parties

୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଉତ୍ସବରେ ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ ମିଳିଲା କେଉଁ ପୁରସ୍କାର

ENO Beuro
ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ସ୍ଥିତ ଉତ୍କଳ ମଣ୍ଡପଠାରେ ୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସଂଗୀତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଜୀବନବ୍ୟାପୀ ସାଧନା ପାଇଁ ବରିଷ୍ଠ ଓ
Events And Parties

୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷିତ, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଭାବେ ‘ଚିନି’ ମନୋନୀତ

ENO Beuro
ଆଜି ୨୮ ତମ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷିତ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ୨୭ଟି ବିଭାଗ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ୫ମ ରାଜ୍ୟ ଟେଲି ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା
Events And Parties

ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସ ଶୁଭାରମ୍ଭ, କରିଶ୍ମା କପୁର ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଯୋଗଦେଲେ

ENO Beuro
ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ବୃହତମ ଜୁଏଲରୀ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜନପଥଠାରେ ତାର ନୂଆ ସୋରୁମ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି ।   ୩୦୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ସୋ’ରୁମ୍‌କୁ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଶ୍ମା କପୁର ଏବଂ