Category : Featured

Featured posts
Featured

ପାୱାରବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି? ସାବଧାନ! ନଚେତ ହୋଇପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଧା

ENO Beuro
ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ତା ସହ ପାୱାରବ୍ୟାଙ୍କର ଚାହିଦା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ପାୱରବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଯେତିକି ସୁବଧାଜନକ ସେତିକି ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଉପୁଜାଇଥାଏ । ସାଧାରଣ ଦେଖାଯାଉଥିବା
Featured

ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା

ENO Beuro
ବଜାରକୁ ଆସିଲା ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍‌ ଯୋଗ ଗୁରୁ ବାବା ରାମ ଦେବ ବର୍ତମାନ ଟେଲିଫୋନ ସେକ୍ଟରରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି । ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ବାବା ରାମଦେବ । ଲଞ୍ଚ ହେଲା ପତଞ୍ଜଳୀ ସିମ । ରବିବାର ଏକ
Featured

ନିପା ଭାଇରସ ଆତଙ୍କ: କେମିତି ବ୍ୟାପେ ନିପା ଭାଇରସ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ ଏବଂ ନିରାକରଣ

ENO Beuro
କେରଳରେ ଜୀବନ ନେଉଛି ନିପା ଭାଇରସ୍। କେରଳର କୋଝିକୋଡ୍‌ରେ ନିପା ଭାଇରସ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ୧୦ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ୪ ଜଣ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର। ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର
Featured

ବିଶ୍ୱ ମାତୃ ଦିବସ:ମା’ପାଇଁ ଦିନଟିଏ!

ENO Beuro
“ମା’ପାଇଁ ଦିନଟିଏ “  ମେ ୧୩ ବିଶ୍ୱ ମାତୃ ପୂଜନ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ: ତ୍ୟାଗ ଓ ତପସ୍ୟାର ପ୍ରତୀକ ମା’। ମା’-ଜନ୍ମଦାତ୍ରୀ। ସେ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ସାଜିଥାଏ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରେରଣାଦାୟୀ। ପୃଥିବୀର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟ ଦେଖିବାର
Featured

ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଆଣିଲା ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଫିଚର

ENO Beuro
କେଉଁ କାମରେ ଲାଗିବ ଜାଣନ୍ତୁ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ନିଜର ପେମେଣ୍ଟ ସର୍ଭିସ୍‌କୁ ସରଳ କରିବା ପାଇଁ ଲଗାତାର ନୂଆ ନୂଆ ଫିଚର ଯୋଡ଼ୁଛି । ଏଥର କମ୍ପାନୀ ନିଜର ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବିଟା ଆପ୍‌ରେ ଏକ ନୂଆ
Featured

ନୂଆ ଅଫର : ଭୀମ ଆପରେ ୧ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକସନ କରି ପାଆନ୍ତୁ ୫୧ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

ENO Beuro
ଭୀମ ଆପରେ ସରକାର ଦେଉଛନ୍ତି ବଡ ଅଫର ଭୀମ ଆପ ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସରକାର ଏକ ନୂଆ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଭୀମ ଆପ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ଦେବା ପାଇଁ
Featured

ୟୁଜରଙ୍କ ତଥ୍ୟ ପଦାରେ ପକାଉଛି ହ୍ବାଟ୍‌ସ୍‌ଆପ

ENO Beuro
ଜରମାନଙ୍କର ତଥ୍ୟକୁ ଥାର୍ଡପାର୍ଟିଙ୍କ ସହ ଶେୟାର କରୁଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ମନି ଅର୍ଡର, ଚେକ୍‌, ଚାଲାଣ, ଡିମାଣ୍ଡଡ୍ରାଫ୍ଟ ଆଦି ସବୁ ପୁରୁଣା ହେଲାଣି । କୌଣସି କାମରେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ହେଲେ ପୂର୍ବଭଳି ଆଉ
Featured

ଆଉ ବର୍ଷେ ବଢିଲା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରାଇମ୍‌ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ ଅବଧି

ENO Beuro
ନୂଆ ଗ୍ରାହକମାନେ ୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରି ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ ନେଇପାରିବେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର । ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପର ଅବଧି ଆଜି ଶେଷ ହେଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ ଜିଓପ୍ରାଇମ
Featured

ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ଶେଷ ହେଉଛି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ , ତା ପରେ କ’ଣ କରିବେ ?

ENO Beuro
ଶନିବାର ଦିନ ଶେଷ ହେଉଛି ଜିଓ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ର ଅବଧି ଆସନ୍ତା ୩୧ ତାରିଖରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ୍‌ ଅବଧି ସମାପ୍ତ ହେବ । କିନ୍ତୁ ସମୟସୀମା ଶେଷ ହେବା ପରେ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରମାନେ
Featured

ଚାର୍ଜିଂ ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ଭୁଲ

ENO Beuro
ଏବେ ସବୁ ମୋବଇଲର ବଡ ସାମସ୍ୟା ବ୍ୟାଟେରି । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ କି ଫୋନର ବ୍ୟାଟେରି ବହୁତ ଜଲଦି ସରି ଯାଇଥାଏ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆମେ ମାନେ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ