LIFESTYLE

ଚର୍ମ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଘରୋଇ ଉପଚାର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ତ୍ଵଚାକୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ବଜାରରେ ବହୁତ ପ୍ରକାକର ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ମିଳୁଛି । । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତ୍ୱଚାର ସୁରକ୍ଷା ନେଇ କିଛି ଘରୋଇ ଉପଚାର ଜଣାଇବୁ
LIFESTYLE

୧୦ ମିନିଟ କଠିନ ବ୍ୟାୟାମ ରେ ଶରୀରକୁ କି ଉପକାର ମିଳେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନରେ ବ୍ୟାୟାମ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବା ମୁସ୍କିଲ । ଫିଟ ରହିବା ଲାଗି ଦିନକୁ ଅତି କମରେ ୧ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାୟାମରେ ବିତେଇବାକୁ ପଡିବ । କିନ୍ତୁ ସପ୍ତାହରେ ପାଞ୍ଚଥର ୬୦୦
LIFESTYLE

ଧୂମ୍ରପାନ ଭଳି ମାରାତ୍ମକ କୁଅଭ୍ୟାସରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ କିଛି ଉପାୟ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ଧୂମ୍ରପାନ  ଏକ ନିଶା । ଥରେ ଏହାର ବଶବର୍ତୀ ହେଲେ ମୁକୁଳିବା ବଡ କଷ୍ଟ । ବହୁତ ଲୋକ ମାଦକ ଦ୍ରବ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସକୁ ଛାଡିପାରନ୍ତିନି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ଛାଡିବା ଅସମ୍ଭବ ମଧ୍ୟ
LIFESTYLE

ଜଙ୍କଫୁଡ଼ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଛନ୍ତି କି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାଦ୍ଵାରା କି କି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜେ

Krishna Kumar Manoj
ଜଙ୍କଫୁଡ ଆଜିକାଲି ଏକ ସାଧାରଣ ଖାଦ୍ୟ କହିଲେ ଚଳେ । ଛୋଟ ପିଲାଠାରୁ ବଡ, ସଭିଙ୍କର ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପସନ୍ଦ । ଏହାକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶରୀରରେ ଏହାର କି
LIFESTYLE

ଗଜାବୁଟ ଶରୀର ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କିଛି ଉପକାରିତା

Krishna Kumar Manoj
ଗଜାବୁଟ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରକୁ ପୋଷଣ ମିଳିବା ସହ ଶରୀରକୁ ଶକ୍ତି ମିଳିଥାଏ । କାରଣ ଦେଶୀ ବୁଟରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ପ୍ରୋଟିନ୍ , ଭିଟାମିନ୍ ଏବଂ ଫାଇବର୍ ଥାଏ । ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଦେଶୀ
LIFESTYLE

ମୁହଁର ଯତ୍ନ ,ଜାଣନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଉପାୟରେ କେମିତି କରିବେ ଫେସିଆଲ୍‌

Krishna Kumar Manoj
ମୁହଁର ଯତ୍ନ ନିମନ୍ତେ ଫେସିଆଲ୍‌ ଏକ ଆଧୁନିକ ଉପଚାର। ଏହା ତ୍ୱଚାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରେ ଓ ତ୍ଵଚାରେ ଉଜ୍ଜଳତା ଆଣେ । ଫେସିଆଲ୍‌ ୪ ଟି ପର୍ଜ୍ୟାୟରେ କରିବା ଉଚିତ । ତ୍ୱଚାକୁ
LIFESTYLE

ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ କିଛିଟା କଥା ବିଷୟରେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ଆଜିକାଲି ଦୁରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ପ୍ରାୟତଃ ସାଧାରଣ ହେଇଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଚୋରୀ ଲୁଟ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ସାଧାରଣ । ତେଣୁ ଏହିସବୁ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More