Category : LIFESTYLE

Lifestyles is a leading global network marketing company providing health and wellness solutions to help people live better every day.
LIFESTYLE

ଖାଦ୍ୟ ଥଣ୍ଡା ହେଲା ପରେ ପୁଣି ଗରମ କରି ଖାଉଛନ୍ତି କି!! କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏପରି ଭୁଲ

Ratnamani Moharana
ଲନ୍ଚ ହେଉ ବା ଡିନର କରିବା ପରେ ଖାଦ୍ଯ ବଳକା ରହିଯାଏ।ବଳକା ଖାଦ୍ଯ କୁ ଆମେ ଗରମ କରି ଖାଇଥାଉ।ଖାଦ୍ଯ ଗରମ କରିବା ପରେ ତାର କମ୍ପଜିସନ ବଦଳିଯାଏ।ଯାହାକି ଶରୀର ପାଇଁ ଖ୍ଯତିକାରକ।ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି
LIFESTYLE

ଏପରି ଭାବେ ଲୁଣର ବ୍ୟବହାର କରିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ

Ratnamani Moharana
ପ୍ରାୟ ଆପଣ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଏହା କହିଥିବାର ଶୁଣି ଥିବେ ଯେ, ଦରକାର ଠାରୁ ଯେକୌଣସି ଦ୍ରବ୍ୟ ଅଧିକ ଖାଇବା ଶରୀର ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ଅଟେ। ଏହିପରି ହିଁ ଲୁଣର ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ
LIFESTYLE

ଚିକେନ୍‌ ଧୋଇବା ବିପଦ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

Ratnamani Moharana
ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ରୋଷେଇ କରିବା ପୂର୍ବୁରୁ ଚିକେନ୍‌କୁ ଧୋଇ ଥାଆନ୍ତି । ପରେ ଏଥିରେ ତେଲ ମସଲା କିମ୍ବା ଲୁଣ ହଲଦୀ ଗୋଳାଇ ଥାଆନ୍ତି । ମାତ୍ର ଚିକେନ୍‌କୁ ଧୋଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନତା
LIFESTYLE

ଘର ଓ ପରିବେଶକୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ମୁକ୍ତ ରଖନ୍ତୁ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

Ratnamani Moharana
ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ପରିବେଶ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ। ଏହା ଜାଣି ମଧ୍ୟ ଆମେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରୁଛେ। ଏହା ଯୋଗୁ କେବଳ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ହେଉନାହିଁ, ଅନେକ ପ୍ରକାର ରୋଗ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପୁଛି। ଏଥିରୁ ରକ୍ଷା
LIFESTYLE

ରକ୍ତ କର୍କଟ ହେବାର ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଶରୀର ଦେଇଥାଏ ଏଭଳି ୧୨ ସଂକେତ ! ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

Ratnamani Moharana
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନରେ ଖାଦ୍ୟପେୟର ଅନୀୟମିତତା ଶରୀରରେ ବିଭିନ୍ନ ରୋଗକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ । ଏହି ରୋଗମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଲ୍ୟୁକେମିୟା ଅର୍ଥାତ୍ ବ୍ଲଡ୍ କ୍ୟାନ୍ସର ଅନ୍ୟତମ । ରକ୍ତ କର୍ଳଟରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରୋଗୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଏହାର
LIFESTYLE

ଶରୀରର ଫ୍ୟାଟ୍ କମାଇବା ପାଇଁ ବେଶ୍ ଉପଯୋଗୀ ଏହି ପାନୀୟ

Ratnamani Moharana
ଆଜିକାଲି ପତଳା ଶରୀର ପାଇବାକୁ ସମସ୍ତେ ଇଚ୍ଛୁକ। ହେଲେ ସମସ୍ତେ ଏହା ପାଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଶରୀରର ଫ୍ୟାଟ୍ କମାଇ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପତଳା ଚେହେରା ପାଇବାକୁ ଲୋକେ ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣାଉଛନ୍ତି। ହେଲେ କାହାକୁ
LIFESTYLE

ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ନେଉଥିବା କର୍ମଜୀବୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ କେତୋଟି ବିୟୁଟି ଟିପ୍ସ

Ratnamani Moharana
ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ- ପୁରୁଷ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ମହିଳା, ଅଫିସ୍‌ରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଦିଶିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ଅନେକ ମହିଳା ଅଫିସ୍ ଯିବା ବେଳେ ମେକ୍‌ଅପ୍‌  ନିଅନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଧାରଣା ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ନେଲେ ସେମାନେ ସୁନ୍ଦର
LIFESTYLE

ଗୋରା ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ କି? ଆପଣାନ୍ତୁ ସହଜ ଉପାୟ

Ratnamani Moharana
ସଭିଁଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ ଯେ, ସେମାନେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତୁ। ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ନିଜ ତ୍ୱଚାକୁ ସୁନ୍ଦର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଆନ୍ତି। ଫେସିଆଲ, ଫେସ ପ୍ୟାକ, ବିଭିନ୍ନ ବିୟୁଟି ଦ୍ରବ୍ୟର
LIFESTYLE

ଫିଡସ୍ ଭଳି ରୋଗକୁ ସମୂଳେ ନାଶ କରିବା ଭଳି ସାହସ ରଖେ ଏହି ଆୟୁର୍ବେଦିକ ବିଧି

Ratnamani Moharana
ଫିଡସ୍ ହେଉଛି ଏକ ମସ୍ତିଷ୍କ ଜନିତ ରୋଗ । ଏହି ରୋଗରେ ରୋଗୀକୁ ଅଚାନକ ବାତ ମାରିଥାଏ ଯାହାପରେ ରୋଗୀର ନିଜ ଉପରୁ ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡିଯାଏ । ଶରୀରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କମ୍ପିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ
LIFESTYLE

ସିଝା ବାଦାମ୍ ଦିଏ ଅନେକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Moharana
ସିନେମା ହଲ୍ ହେଉ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ପାଇଁ ସିଝା ବାଦାମ୍ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ସିଝା ବାଦାମ୍ ଯେ କେବଳ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ପାଇଁ