Movie News

ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ୍‌’ ଚୀନ୍‌ରେ ନେଲା ଶୀର୍ଷସ୍ଥାନ

Krishna Kumar Manoj
ଅମିର୍‌ ଖାଁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ୍‌’ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇତିହାସର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ରେକର୍ଡ କରି ସାରିଛି । ଫିଲ୍ମଟି ଭାରତରେ ଯେତିକି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା, ଚୀନ୍‌ରେ ତା’ଠୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଆୟ
Movie News

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରତିକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନଟଖଟ ରୋମେଓ ଶୁଭ ମହୁରତ

Krishna Kumar Manoj
ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନଟଖଟ ରୋମେଓ ଶୁଭ ମହୁରତ ଏଇ ନିକଟରେ ଶେଷ ହେଇଛି । ବାବା ଝାଡେଶ୍ଵର ମୁଭିଜ ବ୍ୟାନରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ସିନେମାଟିର କାହାଣୀ,ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ରତିକାନ୍ତ ସାହୁ
Movie News

ଆଜି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି – ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ ଓ ଟିକେ ଅନାଡି ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି

Krishna Kumar Manoj
ଆଜି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି । ଗୋଟିଏ ହେଲା “ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ” ଓ ଅନ୍ୟଟି “ଟିକେ ଅନାଡି ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି” । “ତୋ’ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲାପରେ” ରେ ଦୁଇଜଣ ନବାଗତଙ୍କ
Movie News

ପୁଣିଥରେ ଆସୁଛି ଏହି ଯୋଡି, ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ଦେଖିବେ ଦର୍ଶକ

Krishna Kumar Manoj
ଲୋକପ୍ରିୟ ସିନେ ପ୍ରଯୋଜକ ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପଣ୍ଡା ତାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଓଡିଆ ସିନେମା “ସପନର ନାୟିକା” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଯୋଡି ବାଛିଥିଲେ । ସେମାନେ ହେଲେ ହେଲେ ଦୀପକ-ପିଙ୍କି ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ।
Movie News

ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଲା, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ “ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା”

Krishna Kumar Manoj
ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସୁପରହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର   ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲା ଗତ ନଭେମ୍ବର ୧୭ ରେ ଆବୁଧାବିରେ ଧୁମ ମଚେଇଛି । ଆବୁଧାବିର ଇଣ୍ଡିଆନ ଏମ୍ବାସୀ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ପ୍ରଦଶିତ ହେଇଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।
Movie News

ଏହି ନାୟିକା ଗୋଟିଏରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହନ୍ତି, ସିନେମା ପରେ ସିନେମା ଭେଟି ଦେବାପାଇଁ ପୁଣି ଫେରୁଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj
ଓଲିଉଡରେ ବଙ୍ଗଳା କଳାକାର ମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ଅତି ସାଧାରଣ । କିଏ କିଏ ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ସିନେମାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥାନ୍ତି ତ କିଏ କିଏ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ହେଇଯାନ୍ତି । ଏପରି ଜଣେ
Movie News

ତରଙ୍ଗ ବ୍ୟାନର ଜରିଆରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଜୀବନର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି କଳାକାର ମାନେ

Krishna Kumar Manoj
ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ବ୍ୟାନର ତା’ର ସିନେମା ଗୁଡିକ ପାଇଁ ସବୁବେଲେ ଆଗ ଧାଡିରେ ରହିଆସିଛି । ବହୁ ନାମିଦାମି କଳାକାର ଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ହେଇଛି ଏହି ବ୍ୟାନର ଦ୍ଵାରା । ସେଭଳି

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More