Recipes & Food

ଜାଣନ୍ତୁ ଘରେ କିପରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଚିଲି ଚିକେନ୍ ?

Krishna Kumar Manoj
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ :- ଚିକେନ୍ ପିସ୍ -୫୦୦ ଗ୍ରାମ୍ , ବଡ଼ ପିଆଜ (ସରୁ ଲମ୍ବା କଟା), କ୍ୟାପସିକମ୍ – ୨ଟି (ସରୁ ଲମ୍ବା କଟା), କଞ୍ଚାଲଙ୍କା , ସୋୟା ସସ୍ -୨ ଚାମଚ, ଟମାଟୋ
Recipes & Food

କେମିତି ତିଆରି କରିବେ ଅଣ୍ତାରୁ ପନିର ତରକାରୀ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj
ଅଣ୍ତା ଏକ ପୁଷ୍ଟିସାର ଖାଦ୍ୟ । ସାଧାରଣତଃ ଏହାକୁ ଆମେ ବ୍ରେକ୍‌ଫାଷ୍ଟ୍, ଲଞ୍ଚ୍ କିମ୍ବା ଡିନରରେ ଖାଇଥାଉ ।  ଆଉ ସେ ସବୁ ଆମର ପାରମ୍ପରିକ ଶୈଳୀରେ ତିଆରି ହୋଇଥାଏ ।  କିନ୍ତୁ ଆମେ
Recipes & Food

ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ସ୍ଵାଦିଷ୍ଠ କାଶ୍ମୀରି ଚିକେନ୍‌ ପଲଉ

Krishna Kumar Manoj
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ଚାଉଳ, ଚିକେନ୍, ଜିରା, ଡାଲଚିନି, ଗୁଜୁରାତି, ଗୋଲମରିଚ ଗୁଣ୍ଡ, କଟା ଆଦା-ରସୁଣ, କିସ୍‌ମିସ୍, କଟା ପିଆଜ, କଟା କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା, ଧଣିଆ ଗୁଣ୍ଡ, ଲୁଣ, ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ,ଦହି ଓ ଘିଅ। ପ୍ରସ୍ତୁତି
Recipes & Food

ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ମସରୁମ ଫ୍ରଇଡ ରାଇସ !

Krishna Kumar Manoj
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ :- ଭାତ- ୨ କପ୍,କଟା ହୋଇଥିବା ଛତୁ- ୧ କପ୍,ପିଆଜ ଷଣ୍ଢାର ଧଳା ଅଂଶ- ଅଧା କପ୍,ପିଆଜ ଷଣ୍ଢାର ସବୁଜ ଅଂଶ- ଅଧା କପ୍,ବିନ୍ସ- ଅଧା କପ୍,ଶିମଲା ମିର୍ଚ- ଅଧା କପ୍,ସୋୟା
Recipes & Food

ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଗରମ ଗରମ ପନିର ମଞ୍ଚୁରିଆନ୍! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ

ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପନିର- ୨୫୦ ଗ୍ରାମ୍, ପିଆଜ- ୨ଟା ବଡ,ବଡ ଟମାଟୋ- ୧ଟା, ଗରମ ମସଲା ଗୁଣ୍ଡ- ଅଧ ଚାମଚ, ଚୂନାକଟା କଞ୍ଚାଲଙ୍କା- ୨ରୁ ୩ଟା, ଲୁଣ- ସ୍ୱାଦ ଅନୁସାରେ, ରିଫାଇନ ତେଲ- ଦରକାର
Recipes & Food

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବ୍ରେଡରେ କିପରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଗୁଲାବ ଜାମୁନ

Krishna Kumar Manoj
ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ:- ବ୍ରେଡ ୮ଟି ଗୁଜୁରାତି ଗୁଣ୍ଡ କାଜୁ ଓ ଖିସମିସ୍ସ ର ମିଶା କ୍ଷୀର ଏକ କପ୍ଚିନି ଏକ କପ୍,ପାଣି ଦୁଇ କପ୍,ଛାଣିବାକୁ ତେଲ । ପ୍ରଥମେ ବ୍ରେଡ ଗୁଡିକର ଚାରି କଡରେ
Recipes & Food

ଘରେ ତିଆରି କରନ୍ତୁ ଭେଜିଟେବଲ୍‌ ଚପ୍‌,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ!

Krishna Kumar Manoj
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ଆଳୁ, ଗାଜର, ବିଟ୍‌, ପିଆଜ, ଲଙ୍କା, ଲୁଣ, ଅଦା ରସୁଣ ପେଷ୍ଟ୍, ବାଦାମ, ହଳଦୀ, ଗରମ ମସଲା, ସୁଜି, ସିମେଇ, କର୍ଣ୍ଣଫ୍ଲୋର ଓ ତେଲ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ଭେଜିଟେବଲ୍‌ ଚପ୍‌ ପାଇଁ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More