Category : Uncategorized

Uncategorized

ପାକିସ୍ତାନର ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ: ଅପହରଣ ପରେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅର କରିଲେ ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ

Ratnamani Moharana
ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ କରିବାନେଇ ହେଲା ଅଭିଯୋଗ।  ପାକିସ୍ତାନରେ ଦୁଇଜଣ ନାବାଳିକା ହିନ୍ଦୁ ଝିଅଙ୍କ ଅପହରଣ  କରାଯିବାପରେ ବଳପୂର୍ବକ ସେମାନଙ୍କ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତନ  ଓ ବିବାହ କରାଇବା ନେଇ ଖବର
Recipes & Food Uncategorized

ଆଜି ହିଁ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ସୁଜି ଓ କଳାଚଣା କଟଲେଟ୍

Ratnamani Moharana
ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ସିଝା କଳା ଚଣା-୨୦୦ଗ୍ରାମ ସୁଜି-୪୦୦ଗ୍ରାମ କଞ୍ଚା ଲଙ୍କା-୩ଟି ଦହି-ଗୋଟେ କପ ଧନିଆ ପତ୍ର ଭଜା ଜୀରା ବଟା ଅଦା ଛାଣିବା ପାଇଁ ତେଲ ସ୍ୱାଦ ଅନୁସାରେ ଲୁଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ପ୍ରଥମେ
Uncategorized

ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ବାରଣାସୀ ଆସନରୁ ଲଢିବେ ମୋଦି

Ratnamani Moharana
ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ବାରଣାସୀ  ଆସନରୁ ପୁଣି ଲଢିବେ ମୋଦି । ବିଜେପିର ସର୍ବୋଚ ନୀତି ନିର୍ଧାରଣକାରୀ ସଂସ୍ଥା ସଂସଦୀୟ ବୋର୍ଡ ବୈଠକରେ ଏହି ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି। ବୈଠକରେ  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, ଅମିତ ଶାହା, ରଜନାଥ
News Uncategorized

ରୋଡ୍ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ହେବନି ମୃତ୍ୟୁ : ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ୍ୟ

Ratnamani Moharana
ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କୁ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଉପହାର ରୋଡ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ହେବନି ମୃତ୍ୟୁ  ବେପରୁହା ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ହେଉଥିବା ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭାରତରେ ପ୍ରତିଦିନ ୪୦୦ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟୁଛି।ଏହାକୁ ଆଖିରେ ରଖି ନିକଟରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ
Entertainment Uncategorized

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଛାଡିଲେ ମାଁ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ଘର,ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ENO Beuro
କେଦାରନାଥ ମୁଭିରୁ ନିଜ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ବେଶ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।ଏହାପରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ସହିତ  “ସିମ୍ବା’ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ
Recipes & Food Uncategorized

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ତିଆରି ହୁଏ ବ୍ରେଡ ପୁଡିଂ

ENO Beuro
ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ: ଚିନି,କ୍ଷୀର,ବ୍ରେଡ,ଲହୁଣି, କ୍ରୀମ,ଅଣ୍ଡା,ଗୁଜୁରାତି ଗୁଣ୍ଡ,କିସମିସ। ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ:ପ୍ରଥମେ ଏକ ପ୍ଲେଟ ରେ ଲହୁଣି ଲଗାଇ ସଜାଇ ରଖନ୍ତୁ। ଧୀମା ଆଞ୍ଚରେ କ୍ଷୀରକୁ ଫୁଟାଇ ଅଧା କରିଦିଅନ୍ତୁ।ତାପରେ ଏଥିରେ କିସମିସ,ଚିନି ଏବଂ କ୍ରୀମ ପକାଇ
News Uncategorized

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବଡ ବିପଦ

ENO Beuro
ମୋଦୀଙ୍କୁ ବଡ ଝଟକ୍କା ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ସତର୍କତାକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ବଢାଇବାକୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି ହୋଇଛି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ମାଓବାଦୀମାନେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଏକ
News Uncategorized

ଜାପାନରେ ଭୟଙ୍କର ଭୂମିକମ୍ପ:୬.୧ ତୀବ୍ରତାରେ ଥରିଲା ପୂରା ସହର

ENO Beuro
ଜାପାନରେ ଭୂକମ୍ପ ଆଜି ଜାପାନରେ ଏକ ଭୂକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଯାଇଛି। ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ଏହାର ତୀବ୍ରତା ୬.୧ ରହିଛି। ପଶ୍ଚିମ ଜାପାନର ଓସାକା ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୂକମ୍ପ ହେବାରୁ ଲୋକମାନେ ଭୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ପଳାଇଆସିଥିଲେ। ସୁରକ୍ଷା
Uncategorized

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା

ENO Beuro
ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ମହିଳା ଜଣକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଆର୍‌ଟି ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଏକ ମହିଳା ଜଣକ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତି
Uncategorized

ସଲମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା !

ENO Beuro
ମୃଗ ହତ୍ୟା ମାମଲା କୁ ନେଇ ସଲମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ନୋଇ ସଲମାନଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଶତ୍ରୁ ଭାବେ ପରିଚିତ ।ଜିଏକି ସଲମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବାକୁ ଆଗରୁ ଅନେକ ଥର ଚେଷ୍ଟାକରି ସାରିଥିବା