News Uncategorized

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବଡ ବିପଦ

Krishna Kumar Manoj
ମୋଦୀଙ୍କୁ ବଡ ଝଟକ୍କା ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ସତର୍କତାକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ବଢାଇବାକୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି ହୋଇଛି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ମାଓବାଦୀମାନେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଏକ
News Uncategorized

ଜାପାନରେ ଭୟଙ୍କର ଭୂମିକମ୍ପ:୬.୧ ତୀବ୍ରତାରେ ଥରିଲା ପୂରା ସହର

Krishna Kumar Manoj
ଜାପାନରେ ଭୂକମ୍ପ ଆଜି ଜାପାନରେ ଏକ ଭୂକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଯାଇଛି। ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ଏହାର ତୀବ୍ରତା ୬.୧ ରହିଛି। ପଶ୍ଚିମ ଜାପାନର ଓସାକା ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୂକମ୍ପ ହେବାରୁ ଲୋକମାନେ ଭୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ପଳାଇଆସିଥିଲେ। ସୁରକ୍ଷା
Uncategorized

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା

Krishna Kumar Manoj
ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ ମହିଳା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ମହିଳା ଜଣକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ଲୋକେସନ ସେୟାର କରି ଫଶିଗଲେ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଆର୍‌ଟି ନଗରରେ ରହୁଥିବା ଏକ ମହିଳା ଜଣକ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତି
Uncategorized

ସଲମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା !

Krishna Kumar Manoj
ମୃଗ ହତ୍ୟା ମାମଲା କୁ ନେଇ ସଲମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ନୋଇ ସଲମାନଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଶତ୍ରୁ ଭାବେ ପରିଚିତ ।ଜିଏକି ସଲମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବାକୁ ଆଗରୁ ଅନେକ ଥର ଚେଷ୍ଟାକରି ସାରିଥିବା
Uncategorized

ବାୟୁସେନାର ଫାଇଟର ବିମାନ ‘ଜାଗୁଆର’ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ପାଇଲଟ୍ ମୃତ !

ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଜାଗୁଆର ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଗୁଜୁରାଟର କଚ୍ଛଠାରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଜାଗୁଆର ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଗୁଜୁରାଟର କଚ୍ଛଠାରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ଗୁଜରାଟର ଜାମନଗରଠାରେ ଭାରତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ
Uncategorized

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରାକେଶ – ଜୟାଙ୍କ ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ !

ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ଆଜି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଲଭ ପ୍ରମିଜ୍’ । ଯାହାର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ରାକେଶ
Uncategorized

କେଉଁ ସମୟରେ ଦହି ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟତଃ ଦହି ଖାଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏମିତି କି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ଦହି ଖାଇବା ଆମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଭଲ ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଯଦି ଠିକ୍

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More