EnewsOdia.Com

ହାତୀ ଆଙ୍କୁଛି ହାତୀର ଚିତ୍ର

ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିବା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କଳା। କୌଣସି ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଭଳି କଳାକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ଅସମ୍ଭବ କହିଳେ ଚଳେ। କୌଣସି ମନୁଷ୍ୟ ପକ୍ଷେ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ଜୀବ କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍‌ ସହଜରେ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିପାରୁଛି। ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ ବି ଏହା ସତ।

ଏକ ହାତୀ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢରେ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓଟି ପୁରୁଣା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ବି ହାତୀର ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିବା କଳାକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

 

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଏକ ହାତୀ ଶୁଣ୍ଢରେ ତୁଳୀ ଧରି କାନ୍‌ଭାସ୍‌ରେ ପେଣ୍ଟିଂ କରୁଛି। ହାତୀଟି ଆଉ କାହାର ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜର ହିଁ ଏକ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କୁଛି। ହାତୀଟି ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଏକ ହାତୀର ଚିତ୍ର ଆଙ୍କୁଛି। ଜୀବ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ହାତୀ ଯେଉଁ ଭଳି ଏକାଗ୍ରତାର ସହ ପେଣ୍ଟିଂ କରୁଛି ତାହା ଦେଖିଲେ ଯେ କେହି ବି ସ୍ତମ୍ଭୀଭୂତ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ।

Image result for elephant painting his picture

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଥାଇଲାଣ୍ଡର ଚିଆଙ୍ଗ୍‌ ମାଇର ମାଇଟାଇଙ୍ଗ୍‌ ଏଲିଫ୍ୟାଣ୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପର ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପେଣ୍ଟିଂ କରୁଥିବା ହାତୀର ନାଁ ସୁଦା ଓ ସେ ଚିତ୍ର କରିବାକୁ ଭଲ ପାଏ ବୋଲି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ:  ଫାଶୀରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ନିର୍ଭୟ ଦୋଷୀଙ୍କ ଗଳାବାଟ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ରିଲାଏନ୍ସ କମ୍ପାନୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ

Ratnamani Maharana

କରୋନା ପାଇଁ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାୟାମ କଲେ ଲୋକ

Ratnamani Maharana

ଆପତ୍ତିଜନକ ବିଜ୍ଞାପନ ଉପରେ ଲାଗିବ ରୋକ

Ratnamani Maharana

ସିଏଏ ହିଂସାକାରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଗୁଳି କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

Ratnamani Maharana

୬ ଦିନ ବଦଳରେ ୪ ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଦିବସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ

Ratnamani Maharana

ବାଗ୍‌ଦାଦ୍‌ରେ ପୁଣି ଆକ୍ରମଣ କଲା ଆମେରିକା

Ratnamani Maharana