News

କେନ୍ଦୁଝର:ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ

କେନ୍ଦୁଝର ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଡ୍ରାଇଭର ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ବନ ବିଭାଗ ଡ୍ରାଇଭର ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ସୂଚନାଅନୁଯାୟୀ, ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରାୟ ୭ଟି ହାତୀ ଚଳପ୍ରଚଳ କରୁଛନ୍ତ। ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୧୦ଟା ବେଳେ ହାତୀ ପଲ୍ଲ ଟ୍ରେନ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏକ ମାଲଗାଡ଼ି ଆସଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ମାଈ ହାତୀ ଟ୍ରେଡ଼୍‍ ଲାଇନ ପାର ହୋଇ ନ ଥିବାରୁ ଏହି ହାତୀଟିକୁ ମାଲଗାଡ଼ି ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

elephant

ଦୁର୍ଘଟଣା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ, ପ୍ରାୟ ୭୦ରୁ ୧୦୦ମିଟର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ହାତୀଟି ଘୋଷାରି ହୋଇପଡିଥିଲା। ଏହାପରେ elephant driveରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖବର ଦେବା ସହ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ହାତୀ ପାର୍‌ ହେବା ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ରେଳ ବିଭାଗକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଲା ସେନେଇ ତଦନ୍ତ କରିବା ସହିତ ଟ୍ରେନ୍ ଡ୍ରାଇଭର ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; କଟକ ଏସସିବି ହେମାଟୋଲୋଜି ବିଭାଗରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

Related posts

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ: ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ବ୍ୟାଙ୍କକକୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ହେବ

ENO Beuro

ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ତିତ୍‌ଲି,୭୦-୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ

ENO Beuro

ଜାନୁଆରୀରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ହେବ ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାର ଶୁଣାଣି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More