Celebs News

ଓଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଏବେ ଏକାଠି

ରିଆଲିଟି ସୋ’ “କିଏ ହେବ ମୋ ହିରୋଇନ” ଜରିଆରେ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ନାୟିକା ଜଣକ ହେଲେ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ  । ଆଜିପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ବି ସିନେମାରେ ଏଯାବତ୍‌ ଏଲିନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏଲିନା ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏଲିନାଙ୍କୁ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ହେବାର ଏହି ସୁଯୋଗ ମିଳିନାହିଁ । ସେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନଟି ଏକ ସିମେଣ୍ଟ କମ୍ପାନିର । ଏଥିରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କୁ ଜଣେ ସୁପରହିରୋ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଇସ୍କ ତୁ ହି ତୁ ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମେ ଅରିନ୍ଦମ ରାୟ ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ଏଲିନା ଇତିମଧ୍ୟରେ ବହୁ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଲେଣି ଓ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦ୍ଵାରା ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହେଇପାରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ତାଙ୍କୁ ଓଲିଉଡର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ।

‘ଇସ୍କ୍‌ ତୁ ହି ତୁ’ ପରେ ଜଣାଶୁଣା ନାୟକ ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ସହିତ ଏଲିନାଙ୍କୁ ଏଯାବତ୍‌ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଛବିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେ ଅନ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟକ ଯଥା ବାବୁସାନ୍‌ ଓ ଅନୁଭବଙ୍କ ନାୟିକା ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି । ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ସିନେମା ‘ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟେସନ୍‌’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏଲିନା । ଅପରପକ୍ଷରେ ଅନୁଭବଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସେ ‘ଅଭୟ- ଏ କମନ୍‌ମ୍ୟାନ’ ଏବଂ ‘କାବୁଲା ବାରବୁଲା-ସର୍ଚ୍ଚିଂ ଫର୍‌ ଲୈଲା’ରେ ନାୟିକା ସାଜି ପରଦାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକେ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଓଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଏବେ ଏକାଠି   ଓଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଏବେ ଏକାଠି

Related posts

After A Long Distance Odia Actor Bobby Mishra Again In Ollywood

Jitendra

Navya Jaiti’ Singing Career Journey

Jitendra

ବିଖ୍ୟାତ ନାଟ୍ୟକାର ଅନନ୍ତ ଓଝା ନିଜର ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More