Movie News

“ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ” ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଅଡିଓ ରିଲିଜ ସମାରୋହ ସରିଛି

“ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ” ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଅଡିଓ ରିଲିଜ ସମାରୋହ ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ସନଗ୍ରୀନ ହୋଟେଲରେ ସରିଛି । ଛବି ଟି ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷାରେ ଅଛି ଓ ଆଗାମୀ ମାସ ୮ ତାରିଖରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ । ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା ରେ ରାଜୀବ ମହାନ୍ତି ଥିଲାବେଳେ, ରବି ନାରାୟଣ ଦାସ ଏହି ଛବିର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଶଶିକାନ୍ତ ଓ ରୂପାଲୀ ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିବେ ।

କାହାଣୀ ସଂକ୍ଷେପରେ :

ଶଙ୍କର ଏକ ଶାନ୍ତ, ସରଳ ଓ ପରିଶ୍ରମୀ ଯୁବକ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଜ୍ୟ କରିବା ତାର ଭଲ ଗୁଣ । ଦିନେ ପୋଖରୀରୁ ଫୁଲ ତୋଳି ଗଲାବେଳେ ଗାଁ ର ଜମିଦାର ବିନାୟକ ବାବୁ ଙ୍କ ଝିଅ ଈଶିତା ସହ ତାର ଭେଟ ହୁଏ ଏବୋଂ ମନେ ମନେ ତାକୁ ଭଲପାଇ ବସେ । ଏକଥା ସେ କେବଳ ତା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ କୁହେ ।

ଶଙ୍କର ଈଶିତା କୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଇଉଠେ । ତା ପଛେ ପଛେ ସବୁବେଳେ ବୁଲେ । ଈଶିତା ମଧ୍ୟ ଶଙ୍କର କୁ ଦେଖି ହସିଦିଏ । ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠେ ।

ଦୁହେଁ କାହାକୁ ନଜଣାଇ ଘରୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି । ବିନୟକ ବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଖୋଜନ୍ତି । ଶଙ୍କରର ପରିବାର ତଥା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ  ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଅନ୍ତି ।

ଶେଷରେ ସେମାନଙ୍କ ଖବର ମିଳେ ଓ ସେମାନଙ୍କୁ ଗାଁକୁ ଆଣନ୍ତି । ଶଙ୍କର କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଅନ୍ତି ଏବୋଂ ଦୁହିଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିଦିଅନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଦୁଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡନ୍ତି ।

ଈଶିତା ର ବାହାଘର ଠିକ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ସେ ତାକୁ ଭାଙ୍ଗିଦିଏ । ଶଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପାଗଳ ଙ୍କ ପରି ମଦ ପିଏ । ଦିନେ ବିନାୟକ ବାବୁ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଈଶିତା ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେମାନେ ଈଶିତା କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି ।

ଶଙ୍କର ସବୁ ଚିନ୍ତା କରି ବିଷ ପିଇଦିଏ । ଈଶିତା ଶଙ୍କର କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଆସି ଦେଖେ ତ ଶଙ୍କର ମରିଯାଇଛି । ଶଙ୍କର ର ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଈଶିତା କୁ ମାରି ଦିଅନ୍ତି । ଈଶିତାର ଭାଇମାନେ ଆସନ୍ତି । ଶେଷରେ ଦେଖାଯାଏ ସମସ୍ତେ ମାରି ପଡିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ :

ବ୍ୟାନର – ବକ୍ରତୁଣ୍ଡ କ୍ରୀଏସନ୍ସ ନିବେଦିତ

କାହାଣୀ – ଚିନ୍ମଯୀ ମହାନ୍ତି

ପ୍ରଯୋଜନା – ରବି ନାରାୟଣ ଦାସ

ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା – ରାଜୀବ ମହାନ୍ତି

ସମ୍ପାଦନା – ରଞ୍ଜନ ଖଟେଇ

ସଂଗୀତ – ଶ୍ରୀ ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାସ

ସଂଳାପ – ଶୁଭଜିତ ଆନନ୍ଦ

କ୍ୟାମେରା – ପ୍ରଦୀପ ସାହୁ

ନୃତ୍ୟ – ସୁଧାକର ବସନ୍ତ

ଗୀତିକାର – ବାପୁ ଗୋସ୍ଵାମୀ, ପଂଚାନନ ନାୟକ, ଅରୁଣ ମନ୍ତ୍ରୀ

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ – ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର, ତାରିକ ଅଜିଜ, ବିଷ୍ଣୁମୋହନ କବି, ସତ୍ୟଜିତ, ଅଞ୍ଜଲି ଦାସ, ଅସୀମା ପଣ୍ଡା, ଅରପିତା ଚୌଧୁରୀ, ଜାଗୃତି ମିଶ୍ର

ଅଭିନୟରେ – ଶଶିକାନ୍ତ, ରୂପାଲୀ, ପଦ୍ମଲୋକ, ସୁଲୋଚନା ଭୂୟାଁ, ସଂଗ୍ରାମ ବିଶ୍ଵାଳ, ହରିହର ସ୍ଵାଇଁ, ସୁମନ, ଦୀପକ, ପ୍ରହଲାଦ ପାତ୍ର, ଜାନିବାବୁ, ସୁଇଟ ରୋଜି, ଦିଲୀପ ପଣ୍ଡା, ନିହାରିକା, ସଞ୍ଜୟ ମହାନ୍ତି, ପ୍ରତାପ ସାହୁ, ସନ୍ଧ୍ୟା ଶତପଥୀ, ସଂଗୀତା, ମାତନି ବରାଳ, ହୃଦୟ ପଟ୍ଟନାୟକ, ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ।

"ଏମିତି ବି ହେଇପାରେ" ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଅଡିଓ ରିଲିଜ ସମାରୋହ ସରିଛି

 

ତୋ ପ୍ରେମରେ ପଡିଲା ପରେ ଅଡିଓ ରିଲିଜ

Related posts

ସମ୍ବଲପୁରୀ ୱେଭରସ – ବୁଣା କାରିଗରଙ୍କ ଦୁଃଖ ଦୁର୍ଦଶାର ନିଆରା କାହାଣୀ

ENO Beuro

Mu Gandhi Nuha Odia Film Krishna, Bhavana,Karan

Jitendra

ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ – ମନ ଖାଲି ତତେ ଚାହେଁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More