ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅର ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ସୋନମ୍‌

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅର ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ସୋନମ୍‌

ନିକଟରେ ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ପିତାମାତା ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋନମ ମାତୃତ୍ୱ ଲାଭ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

ନିକଟରେ ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ପିତାମାତା ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋନମ ମାତୃତ୍ୱ ଲାଭ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଏହି ଦମ୍ପତି ନିଜ ପୁଅର ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅ ସହିତ ସୋନମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି।

ସୋନମ, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲା ସହ ହଳଦିଆ ଟ୍ରାଡିସ୍‌ନାଲ୍‌ ଡ୍ରେସ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।  ପାରମ୍ପାରିକ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହି ଦମ୍ପତି ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟରେ ପୁଅର ନାମ କହିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଭାୟୁ କପୁର ଅହୁଜା ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ନାମ ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସେ ଆମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ତରଙ୍ଗ ଆଣିଛି … ହନୁମାନ ଏବଂ ଭୀମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ, ଯେଉଁମାନେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଶକ୍ତିର ଉଦାହରଣ ଅଟନ୍ତି … ଆମେ ଆମ ପୁଅ ଭାୟୁ କପୁର ଅହୁଜାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରର ପାଞ୍ଚଟି ଉପାଦାନ ମଧ୍ୟରୁ ଭାୟୁ ଅନ୍ୟତମ। ସେ ଶ୍ୱାସର ଦେବତା। ହନୁମାନ ଭୀମା ଏବଂ ମାଧବଙ୍କ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପିତା ଏବଂ ସେ ପବନର ପ୍ରଭୁ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭାୟୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ତୁମର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ।’

Ratnamani Maharana

Shakespeare, in the beautiful garden, among the party. Some of the hall: in fact she was ever to.