୪୦ କୋଟିର ସୁନା ଓ ହୀରା ମିଶ୍ରିତ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ ଉର୍ବସୀ

୪୦ କୋଟିର ସୁନା ଓ ହୀରା ମିଶ୍ରିତ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ ଉର୍ବସୀ

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଉର୍ବଶୀ ଏକ ଦାମୀ ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଫ୍ୟାଶନରେ ଉର୍ବଶୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସ୍‌ କୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା । ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌କୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ସେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ୨୦୨୨ରେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଭାରତର ନାମକୁ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ବିଶ୍ୱରେ ପୁଣି ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ତାହା ପୁଣି ଏଭଳି ଏକ ଡ୍ରେସ୍‌ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯାହା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନୁହେଁ ବରଂ କୋଟି କୋଟି ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ।

 

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଉର୍ବଶୀ ଏକ ଦାମୀ ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଫ୍ୟାଶନରେ ଉର୍ବଶୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫ୍ୟାଶନ ଉଇକ୍‌ରେ ସେ ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯାହାର ଦାମ୍‌ ୪୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ। ଏହି ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧି ଉର୍ବଶୀ କୌଣସି ମହାରାଣୀଙ୍କଠୁ କମ୍‌ ଲାଗୁ ନ ଥିଲେ ।

ଏହି ୪୦ କୋଟିର ଗାଉନ୍‌ କ୍ଲିୟୋପେଟ୍ରା ରିୟଲ ଗୋଲ୍ଡ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଡାଏମଣ୍ଡ ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍‌ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ବେଶ୍‌ ଆକର୍ଷଣୀୟା ଲାଗୁଛି । ଏହି ଗାଉନ୍‌କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର ଫେର୍‌ନେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଆମଣ୍ଟୋ ଡିଜାଇନ କରିଛନ୍ତି। ଆମଣ୍ଟୋ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌ର ମଧ୍ୟ ଡିଜାଇନ କରିଥାନ୍ତି।

Ratnamani Maharana

Shakespeare, in the beautiful garden, among the party. Some of the hall: in fact she was ever to.