News

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଗାଧୁଆ: କୁଆଖାଇରେ ବୁଡି ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର ମୃତ

river

କୁଆଖାଇ ନଦୀରେ ପୁଣି ଅଘଟଣ। ଗାଧୋଊଥିଲାବେଳେ ନଦୀରେ ବୁଡି ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତ ଛାତ୍ର ଜଣଙ୍କ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଞ୍ଚଳର ମହେନ୍ଦ୍ର ଖଟୁଆ(୨୧)। ଏନେଇ ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସ ଏକ ଅପମୃତ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ତିନି ବର୍ଷରେ ଗଲାଣି ୨୫ ଜୀବନ

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,ମହେନ୍ଦ୍ର ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ଚତୁର୍ଥବର୍ଷ ଛାତ୍ର। ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେ ଭୀମଟାଙ୍ଗୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ। ରବିବାର ଛୁଟିଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମହେନ୍ଦ୍ରବାଙ୍କୁଆଳଗଡା ନିକଟରେ ଭୋଜି କରୁଥିଲେ। ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୩ଟା ୪୦ରେ ସେମାନେ କୁଆଖାଇ ନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ସେମାନେ ଯେଉଁଠି ଗାଧୋଉଥିଲେ ଅତି ନିକଟରେ ବାହାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଗାଧୋଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଲୋକ ପାଣିରେ ବୁଡିଯାଉଥିବା ଦେଖି ମହେନ୍ଦ୍ର ଓ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ଉକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରି ଉପରକୁ ଆଣିଥିବାବେଳେ ଗଭୀର ପାଣିରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ ମହେନ୍ଦ୍ର

ପଢନ୍ତୁ; ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଇଲା ମଣ୍ଟୁ ଛୁରିଆଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ “ଲବଙ୍ଗ ଲତା”

Related posts

ରେଳବାଇର ନୂତନ ସ୍କିମ୍‌: ‘ଭିମ’ ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ମାଗଣାରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସୁଯୋଗ

ENO Beuro

ସମସ୍ତ ଟ୍ରେନରେ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ରଖିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ – ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ

ENO Beuro

ସିବିଆଇ ଅନ୍ତିରୀଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ନେଲେ ନାଗେଶ୍ୱର ରାଓ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment