Loading...

ମନୋରଞ୍ଜନ

ହସପିଟାଲରେ ଓଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର ବାବୁସାନ

ହସପିଟାଲରେ ଓଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର ବାବୁସାନ

ଓଲିଉଡ୍‌ର ଚକୋଲେଟ୍‌ ହିରୋ ବାବୁସାନ୍‌ ମହାନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଲି ଫୈଜଲ ଏବଂ ରିଚା ଚଢାଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଲି ଫୈଜଲ ଏବଂ ରିଚା ଚଢାଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଲି ଫୈଜଲ ଏବଂ ରିଚା ଚଢା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ବିବାହ ବଲିଉଡର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ବିବାହ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ |

୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ପରଲୋକ

୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହାସ୍ୟାଭିନେତା ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ପରଲୋକ

କମେଡି କିଙ୍ଗ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଆଉ ନାହାନ୍ତି । ଯିଏ ପେଣ୍ଡାଲ୍ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହସର ଢେଉ ଖେଳିଯାଏ, ତାଙ୍କୁ ଆଉ ମଞ୍ଚରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ।

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅର ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ସୋନମ୍‌

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅର ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ସୋନମ୍‌

ନିକଟରେ ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ପିତାମାତା ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋନମ ମାତୃତ୍ୱ ଲାଭ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

ଆସନ୍ତାକାଲି ଇଡିରେ ହଜାର ହେବେ ଜ୍ୟାକଲିନ

ଆସନ୍ତାକାଲି ଇଡିରେ ହଜାର ହେବେ ଜ୍ୟାକଲିନ

ଜ୍ୟାକଲିନ୍ଙ୍କୁ ପୁଣି ହୋଇଛି ସମନ । ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ସମନ ଜାରି କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର EOW । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖରେ ହାଜର ହେବାକୁ ସମନ ହୋଇଛି ତାଙ୍କୁ । ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଇଡି ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ କରିଛି ।

ରାଖୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌

ରାଖୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌

ପୁଣି ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସି କୁଇନ୍ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଦିଆଯାଇଛି ଏଫ୍‌ଆଇଆର। ଆଦିବାସୀଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ଉପହାସ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ରାଞ୍ଚିରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦିଆଯାଇଛି ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌।

>