Entertainment

ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡିଲେ ରେସଲର ରୋବେଲ୍,ଜାଣନ୍ତୁ ତାପରେ କଣ ହେଲା?

ENO Beuro
ପଂଚକୁଲାର ସେକ୍ଟର ୩ ସ୍ଥିତ ତାଉ ଦେବୀ ଲାଲ ଖେଳ ପରିସରରେ ଆୟୋଜିତ ସିଡବ୍ଲୁଇର ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ରେସଲିଙ୍ଗର ବଡ ଫାଇଟରେ ଅଭିନେତ୍ରି ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ରେସଲରଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଂଜ ଦେବା ପଡିଲା
Entertainment

ଶିଶୁ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀଙ୍କ କଣ୍ଠରୁ ଶୁଣନ୍ତୁ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ସାଇଭଜନ !

ENO Beuro
‘BEEHIVE’ ବ୍ୟାନରର ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ସାଇବାବାଙ୍କ ଭଜନ ଯାହାକି  #ENEWSODIA #OFFICIAL #YOUTUBE ଚ୍ୟାନ୍ନେଲ୍ ରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇସାରିଛି। ଯାହାର ନାମ ରହିଛି ‘ସାଇ ସାଇ ଶିରିଡି ସାଇ’। ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ଶିଶୁ
Entertainment

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଜୈନର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ENO Beuro
ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ ମିରା କପୁରଙ୍କ ୫ ସେପ୍ଟେମରରେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ସାହିଦ ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ କରି ପୁଅର ନାମକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ମିରା
Entertainment

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ରିଲିଜ ହେଲା ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’

ENO Beuro
ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ଶୁକ୍ରବାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’। ଅନ୍ୟପଟେ ‘ସରକାର’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍‌ ଲାଗି ନ୍ୟାୟାଳୟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ସେ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ
Entertainment

ଲିକ ହେଲା ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ

ENO Beuro
ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଲିକ ହୋଇଯାଇଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରେ ଅକ୍ଷରା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଖୁବ ପ୍ରାଇଭେଟ ।
Entertainment

ଯାତ୍ରା ଖଳନାୟକ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଏହି ମହିଳା!

ENO Beuro
ଯାତ୍ରା ଖଳନାୟକ ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ଅଭିଯୋଗ। ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଏକ ମହିଳା। ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା କହି ପତ୍ନୀର ଅଧିକାର ପାଇବା ଦାବିରେ ବିଗତ ଦିନର ଯାତ୍ରା
Entertainment SPORTS

ବିଶ୍ଵକପ ହକି ପାଇଁ ଓଡିଆ ଗୀତ ଗାଇଲେ ମିକା ସିଂହ

ENO Beuro
‘ଆସ କରିବା ବୋବାଲ, ଓଡ଼ିଶା ନାଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ’ ହକି ୱାଲ୍ଡ କପ୍ ୨୦୧୮ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି ଏହାର ପ୍ରିମିୟର ଗୀତ। ଏହି ଗୀତଟିକୁ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଯୁବ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମିକା ସିଂହ । ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More