News

ଫେସବୁକ୍‌ର ନୂଆ ଫିଚର: ଆଉ କରି ହେବନି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓର ଲାଇଭ୍‌ !

ବର୍ତ୍ତମାନ ଯିଏ ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଚାହିଁଲା ନିଜ ଫେସ୍‌ବୁକ୍  ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲାଇଭ୍ କରିଦେଇ ପାରୁଛି। ରାସ୍ତାଘାଟରେ ଘଟୁଥିବା ଦୁର୍ଘଟଣା ହେଉ ଅବା ଆଉ କିଛି। ଏବେ ଏବେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନରେ ହଜାର ହଜାର ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଲାଇଭ୍  ଭିଡ଼ିଓ ଆମେ ଦେଖିଛେ। ହେଲେ ଆଉ ଏଣିକି ଏହି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଲାଇଭ୍( Facebook Live) ସୁବିଧାଟି ସହଜରେ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଆମେ ଚାହିଁଲେ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲାଇଭ୍ କରି ପାରିବା ନାହିଁ। ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଚାହିଁଲେ ଆମେ କରୁଥିବା ଲାଇଭ୍‌କୁ କାଟି ଦେବ। ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ର ଏହି ଲାଇଭ୍ ବିକଳ୍ପଟି ଏଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ସବୁ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ।

 

 

ବିଭତ୍ସ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ, ଖରାପ କଥାବାର୍ତ୍ତା ତଥା ଯାହା କିଛି ସମାଜ ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ ବା ଅସୁନ୍ଦର ତାହାକୁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଲାଇଭ୍ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ।ନିକଟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ସମବେତ ପ୍ରାର୍ଥନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଅତର୍କିତ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଜୀବନ ଚାଲିଯାଇଛି। ଏଭଳି ଲୋମଟାଙ୍କୋରା ଦୃଶ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିଛେ। ଏହି କାରଣରୁ ହିଁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ‘one strike’ ନାମରେ ଏକ ନୂଆ ନୀତି ଗ୍ରହଣ କରିଛି।
ପଢନ୍ତୁ: ଜଳୁଛି ଓଡିଶା: ୧୮ରେ ଡେଇଁବ ସୀମା

Related posts

କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ୟେଦୁରପ୍ପା

ENO Beuro

ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ: ବୟସ ହୋଇନଥିଲେ ଲିଭ୍‌ଇନ୍‌ରେ ରହିପାରିବେ ପୁଅ ଓ ଝିଅ!

ENO Beuro

ଆଜି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ : ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ପୁରିଲା ୭୦ ବର୍ଷ!

ENO Beuro

Leave a Comment