Featured

ଫେସବୁକ୍ ଆଣିବା ନୂଆ ଯୋଜନା ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଯୋଜନା ବିଷୟରେ

ଯୁବପୀଢୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫେସବୁକ ର ଲୋକପ୍ରିୟତ ଏବେ ଶୀର୍ଷ ରେ । ଫେସବୁକର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।  ଏହାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଫେସବୁକରେ ନୂଆ ନୂଆ ସୁବିଧା ସବୁ ଉପଲବ୍ଧ କରିବାରେ ଫେସବୁକ୍ ଟିମ୍ ଚେଷ୍ଟାରତ । ଜଣାଯାଉଛି ଯେ ,ଖୁବଶୀଘ୍ର ଫେସବୁକ ଭିଡ଼ିଓ ଚାଟ୍ ଉତ୍ପାଦ ଲଂଚ କରିବା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ  , ଫେସବୁକ୍ ହାର୍ଡୱେୟାର ଉତ୍ପାଦକୁ ନେଇ ବଜାରକୁ ଓହ୍ଲାଇବାର ଯୋଜନା ଚଳେଇଛି । ଏବଂ ମେ’ ମାସରେ ହୋମ୍ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍ ଉତ୍ପାଦ ଆଣିବ । ଯାହାର ନାମ ‘ପୋର୍ଟଲ’ ହେବ । ଏହି ଉତ୍ପାଦ ଆମାଜନର ଇକୋ ଶୋ ଓ ଗୁଗଲ ଆସିଷ୍ଟାଂଟ-ସଂଚାଳିତ ଟଚସ୍କ୍ରିନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ‘ପୋର୍ଟଲ ’ ଫେସବୁକ୍ର ଗୋପନୀୟତା ବିଲଡିଂ ୮ଲ୍ୟାବରୁ ବାହାରିଥିବା ପ୍ରଥମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ପାଦ ହେବ । , ଯାହା ମେ ରେ ଲଂଚ କରାଯିବ । ଏହି ସମୟରେ ନିଜର ବାର୍ଷିକ ଏଫ୮ ଡେଭଲପର କନଫରେନ୍ସର ଆୟୋଜନ କରିଥାଏ । ସମ୍ଭବତଃ ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଉତ୍ପାଦ ଲଂଚ କରାଯିବ ।

ରିପୋର୍ଟରେ  କୁହାଯାଇଚି ଯେ, ଫେସବୁକ୍ ଏହି ଡିଭାଇସକୁ ୪୯୯ ଡଲାର ଦାମରେ ବିକ୍ରି କରିବ । ଯାହା ଅନଲାଇନ୍ ଓ ଅଫଲାଇନ୍ ଦୁଇ ଷ୍ଟୋରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ‘ପୋର୍ଟଲ’ ଆମାଜନର ଇକୋ ଶୋ ଓ ଚାରୋଟି ଗୁଗଲ ଆସିଷ୍ଟାଂଟ ସଂଚାଳିତ ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍ପିକର ସଂଚାଳନ କରିବେ । ଯାହାକୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସିଇଏସ୍ ୨୦୧୮( କଂଜ୍ୟୁମର ଇଲେକ୍ଟ୍ରନିକ୍ ଶୋ)ରେ ସୋନି , ସାମସଙ୍ଗ ଅଧିନସ୍ଥ ଜେବିଏଲ୍ , ଏଲଜି ଓ ଲେନୋଭୋ ଲଂଚ କରିଥିଲେ । ‘ପୋର୍ଟଲ’ରେ ଏକ ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେସ୍ ହେବ । ଯାହା ଲୋକଙଯକ ଚେହେରା ଚିହ୍ନିବାରେ ଓ ଏହାକୁ ତାର ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହ ମିଳାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୌରପାଳିକା ଉପ ନିର୍ବାଚନ : ମାତ୍ର ୫ଦିନ ରହିଲା

Related posts

ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା

ENO Beuro

“Ghar Jana Hai” Hindi Music Video Will Explain The Migration Issues In Odisha

ENO Beuro

Govt extend linking adhaar to pan,bank account

ENO Beuro

Leave a Comment