ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ

ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଝିଅ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଛନ୍ତି । କୋଲକତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏଫବିବି ଫେମିନା ଇଷ୍ଟ ୨୦୧୮ରେ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ ରବିବାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି ।

୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା କିଟ୍‍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାସ୍‍ ମିଡ଼ିଆରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ଜଣେ ଫିଟନେସ୍ ମଡେଲ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ନୃତ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆକର୍ଷଣ ରହିଛି । ମେ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ମାସର ଗ୍ରୁମିଂ କ୍ଲାସ୍ ପରେ ସେ ଫାଇନାଲ ଅଡିସନରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ଏଥିପାଇଁ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ  ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ସହିତ ତ୍ୱଚା ଓ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିକାଶ ଦିଗରେ  କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ରେ କୋଲକାତାଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ‘ଏଫବିବି ଫେମିନା ଇଷ୍ଟ ୨୦୧୮’ ରେ ସାରା ଦେଶରୁ ୧୩ଟି ରାଜ୍ୟର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ୧୩ଟି ରାଜ୍ୟରୁ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

୫ ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଜେନା ଓ ପ୍ରିୟା କଂସାଗର କଲକାତାକୁ ମନୋନୀତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ବିଜୟିନୀ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଝିଅ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଛନ୍ତି - 90%

90%

୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା କିଟ୍‍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାସ୍‍ ମିଡ଼ିଆରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି - 88%

88%
89%

Very Good!

ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଝିଅ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଛନ୍ତି । କୋଲକତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏଫବିବି ଫେମିନା ଇଷ୍ଟ ୨୦୧୮ରେ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ ରବିବାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି ।

No Votes Yet

You're not rated yet