Entertainment

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ରିଲିଜ ହେଲା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ‘ରେଡ୍‌’

ଅଜୟ ଏବଂ ଇଲିଆନାଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ରୋମାନ୍ସ ଫିଲ୍ମର ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ଏଥର ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ରେଡ୍‌’ । ‘ପିଙ୍କ୍‌’ ଏବଂ ‘ଏୟାର୍‌ଲିଫ୍ଟ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଲେଖିଥିବା ରିତେଶ ଶାହା ଏହି ପିରିଅଡ୍‌ କ୍ରାଇମ୍‌ ଡ୍ରାମାକୁ ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତା ।

ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି ଦକ୍ଷିଣ ସୁନ୍ଦରୀ ଇଲିଆନା ଡିକ୍ରୁଜ୍‌ । ସେହିଭଳି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ସୌରଭ ଶୁକ୍ଳା, ସାନନ୍ଦ ବର୍ମା, ଗାୟତ୍ରୀ ଆୟର, ଅମିତ୍‌ ଶିଆଲ, ମୁକେଶ ସିଂ, ଅକ୍ଷୟ ବର୍ମା ଓ ନୀଲଭ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଏଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆୟକର ଚଢାଉ ଉପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପର୍ଜ୍ୟ ବେଶିତ ହୋଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରହିଛି ଭରପୁର ଥ୍ରୀଲର୍‌ ଓ ଆକ୍ସନ । ୧୯୮୦ ମସିହାରେ ଭାରତୀୟ ରାଜସ୍ଵ ସେବାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ଆୟକର ଚଢ଼ାଉ ଉପରେ ‘ରେଡ୍‌’ର କାହାଣୀ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି ।

୧୯୮୦ ମସିହାର କଥା । ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ତଥା ନିର୍ଭୀକ ଇନ୍‌କମ୍‌ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଅଫିସର ଅମୟ ପଟ୍ଟନାୟକ ହଠାତ୍‌ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଜଣେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ରେଡ୍‌ କରନ୍ତି । ଯାହା କି ସେତେବେଳର ସବୁଠୁ ବଡ ଓ ଚର୍ଚିତ ରେଡ ଭାବେ ପରିଚିତ ।  ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ଓ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଯାଇ ସତ୍ୟକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବାର ସବୁପ୍ରକାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ।

ହେଲେ ଦୁର୍ନୀତିର ଲମ୍ବା ଚେରକୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ସେ କେତେଦୂର ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନା ନିରାଶ ହୋଇ ଫେରନ୍ତି, ତାହା ହିଁ ‘ରେଡ୍‌’ର କାହାଣୀ । ଏହାର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଏହି ଥିରୁ ଜଣାପଡି ଯାଉଛି କି ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିଶରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିବ ।

ସବୁଠାରୁ ବଡ଼କଥା ହେଲା, ଏକ ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ଆଧାରିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଫିସରଙ୍କ ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌କୁ ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳୁ ଉଠି କେଉଁ କାମ କଲେ ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

୩୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଆଶିକି ଗର୍ଲ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର! ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ

ENO Beuro

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା : ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ

ENO Beuro

The Best Of Ollywood Film Industries In The Year 2016

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More