News

ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମହାଅକ୍ଷୟ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜ ବାହାଘରର ୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବଳତ୍କାର ମାମଲାରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀର ରୋହିଣି କୋର୍ଟ ପୋଲିସକୁ ଯୋଗିତା ବାଲି ଓ ମହଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ, ଧୋକା ଓ ବିନା ସହମତିରେ ଗର୍ଭପାତ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହିତ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୫ ଅପ୍ରେଲ ମାସରେ ସେ ମିଥୁନ୍‍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ମାହାକ୍ଷାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ। ଫୋନ୍‍ ଚାଟ ଏବଂ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ଦିନେ ମାହାକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ କଲ କରି ନିଜ ଫ୍ଲାଟକୁ ଡାକିଥିଲେ। ସେଠାରେ ପାନୀୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ମାହାକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା। ଏହାପରେ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ମାହାକ୍ଷା ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା। ଏପରିକି ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଔଷଧ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁତ୍ର ମହାଅକ୍ଷୟ ଓ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଭାଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ଝିଅ ମଦାଲସା ଶର୍ମା ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ଅଚାନକ ମହାଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ପରି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ୧୯୭୯ରେ ନିଜ ଜମାନାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗିତା ବାଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ପୁଅ ଅଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କିଛି ସମୟ ହେବ ବିବାଦରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି।

ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ମିଥୁନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ mithun

ପଢନ୍ତୁ; ଢେଙ୍କାନାଳର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବୀନ ନନ୍ଦ ବିଜେଡିରୁ ନିଲମ୍ବିତ

Related posts

ରାଜଧାନୀରେ ସ୍ୱଦେଶୀ ମେଳା ର ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଅକ୍ଟୋବର ୬ରୁ ୧୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ଦିନ ବ୍ୟାପୀ ଚାଲିବ

ENO Beuro

ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତି ବଦଳିଛି : ଲାଗୁ କରିବେ ନାହିଁ ଅଡ-ଇଭିନ ଫର୍ମୁଲା

ENO Beuro

ଅଚଳ ନୋଟ୍ ପାଇଁ ଦେବାଦେବୀଙ୍କ ହୁଣ୍ଡିକୁ ଏକ ମାଧ୍ୟମ କରିନେଇଛନ୍ତି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More