ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କିପରି ଜାଣନ୍ତୁ

ଏହି ଅକ୍ଷର ନାଁ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ

କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଆରମ୍ଭ ଅକ୍ଷରରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି ଜଣାପଡ଼ିଥାଏ।  ତେବେ କେତୋଟି ଅକ୍ଷର ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ । ଯେପରିକି ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର ଏ, ଜେ, ଓ ଏବଂ ଏସ୍‌। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ସମ୍ପର୍କରେ ।

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତରେ ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ନାମ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗୁଆ ରହିଥାନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି । ପ୍ରେମ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ମାହିର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଖୁବ୍‌ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ।  ମାତ୍ର ନିଜର ଭାବନାକୁ ସହଜରେ କାହାରିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିନଥାନ୍ତି। ଏପରି ଗୁଣ ଯୋଗୁ ସେ ବେଳେବେଳେ ଅବସାଦର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି ।

ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ୟ ସୁଖଦୁଃଖରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏମାନେ ଟିକେ ବଦରାଗି। ସହଜରେ ରାଗ ଉପରେ ନିଜକୁ  ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷର ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତକୁ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ବ୍ୟବସାୟ ଓ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି। ଏମିତି ଲୋକ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଓ ସହଯୋଗ କରିବାର ମନୋବୃତ୍ତି ରଖିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମନରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭରପୂର ରହିଥାଏ।


ପଢନ୍ତୁ ;

‘ ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ ପାଇଁ ସିନେମାରେ ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ଓଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତରେ ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ନାମ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗୁଆ ରହିଥାନ୍ତି । - 4.6

91%

ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ୟ ସୁଖଦୁଃଖରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ - 4.4

87%
4.5/5

Very Good!

ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କିପରି ଜାଣନ୍ତୁ

କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଆରମ୍ଭ ଅକ୍ଷରରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି ଜଣାପଡ଼ିଥାଏ।  ତେବେ କେତୋଟି ଅକ୍ଷର ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ । ଯେପରିକି ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର ଏ, ଜେ, ଓ ଏବଂ ଏସ୍‌। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏସ୍‌ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ସମ୍ପର୍କରେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet