Entertainment

ଫ୍ରାଇଡେ ରିଲିଜ୍: ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମ୍ ମିନିଷ୍ଟର ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଉରି-ଦି ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍

ଫିଲ୍ମି ଫ୍ରାଇଡ଼େରେ ରିଲିଜ ହେଉଛି ଦୁଇଟି ଦମଦାର ବଲିଉଡ଼ ମୁଭି । ଉରି ଏବଂ ଦ ଆକ୍ସିଡେଂଟାଲ ପ୍ରାଇମ ମିନିଷ୍ଟର । ଉରି -ଦ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହା ସହ ରାଜନୈତିକ ଡ୍ରାମାକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ‘ଦ ଆକ୍ସିଡ଼େଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମ ମିନିଷ୍ଟର’ର ମୁକାବିଲା ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି ।

movie

ସତ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ଉରିକୁ ଟକ୍କର ଦେବ ‘ଦ ଆକ୍ସିଡ଼େଂଟାଲ ପ୍ରାଇମ୍ ମିନିଷ୍ଟର’ । ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଅନୁପମ୍ ଖେର୍ । ଫିଲ୍ମଟି ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଡକ୍ଟର ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କ ପଲିଟିକାଲ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଗତିଶୀଳ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବିଜୟ ଗୁଟେ ।

ଉରି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୧୬ରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ପାକ୍ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର ଅଂଚଳରେ କରିଥିବା ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଉରି ସେକ୍ଟର୍ରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଓ ଏହାପରେ ଭାରତୀୟ ସେନାଙ୍କ ସର୍ଜିକାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇକକୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉରିର କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମର ଲିଡରେ ଅଛନ୍ତି ଭିକି କୌଶଲ

ପଢନ୍ତୁ; କେନ୍ଦ୍ର ଆଇନମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ନବୀନଙ୍କ ଚିଠି

Related posts

ନୂଆ ରୂପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ

ENO Beuro

ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଓ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେଙ୍କ ବିଭାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

ENO Beuro

୧୦୦ କୋଟି କ୍ଲବରେ ସାମିଲ ହେଲା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘ଗୋଲ୍ଡ’

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More