VASTU

ବସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ,ଏହି ୫ ଟି ଜିନିଷ ପର୍ସରେ ରଖନ୍ତୁ ,ବଢିପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ?

ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଶା ରହିଥାଏ ,ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆମେ କଠିନ ରୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଉ । କିନ୍ତୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସ୍ଵେତେ ମଧ୍ୟ ଆମପାଖରେ ପଇସା ରହିନଥାଏ ।  ବସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି କି, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଖାସ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ପର୍ସ ରେ ରଖିବେ ,ତାହାଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଏହି ୫ ଟି ଜିନିଷ  ପର୍ସ ରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ପର୍ସ କେବେ ଖାଲି ହୋଇନଥାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୫ ଟି ଚମତ୍କାର ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ;

– ଆପଣ ପର୍ସରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଫୋଟୋ ରଖନ୍ତୁ ,ଏହାଦ୍ଵାରା ଧନ ବଢିବା ସହ ସୁଖଶାନ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ଧନ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ।

-ନିଜ ପର୍ସରେ ପଦ୍ମର ବୀଜ ରଖନ୍ତୁ ,ଏହାଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ପର୍ସ କେବେ ବି ଖାଲି ରହିବନାହିଁ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୂର୍ପା ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବା ।

-ପର୍ସରେ ଅକ୍ଷେତ ରଖିବା ବି ବହୁତ ଫାଇଦା ଅଟେ ।  କୁହନ୍ତି ଯେ ,ଚାଉଳ ପର୍ସ ରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ କମିଥାଏ ।

-ନକ୍ଷତ୍ର ପର୍ସ ରେ ରଖିନ୍ତୁ ,ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ନକ୍ଷତ୍ର ରଖିବାଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧା ରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ ।

-ପର୍ସରେ ଆଇନ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ । ଆଉମଧ୍ୟ ଧନ ବଢିଥାଏ।

 

ପଢନ୍ତୁ ;

ଇସ୍ରାଏଲ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତ ଗ୍ରସ୍ତ : ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ୯ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚୁକ୍ତି ସ୍ୱାକ୍ଷର

Related posts

କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା 

ENO Beuro

କ’ଣ କହେ ଆପଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସ୍ତୁ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

ବାର ମାସ ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ କରନ୍ତୁ ଏହି ମନ୍ତ୍ରରେ ପୂଜା ! ପାଇପାରିବେ ଅନେକ ସୁଫଳ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More