News POLITICALS

୨ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ନକ୍ସଲଙ୍କ ହତ୍ୟା,ହାତ ବାନ୍ଧି ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ଗୁଳି କଲେ

ଆନ୍ଧ୍ର ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରେ ବିଧାୟକ ଓ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନିହତ

ଆନ୍ଧ୍ର ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରେ ମାଓବାଦୀ ଘଟାଇଛନ୍ତି ବର୍ବରକାଣ୍ଡ। ଟିଡିପି ବିଧାୟକ କିଦାରି ସର୍ବେଶ୍ବର ରାଓ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଶିବେରି ସୋମାଙ୍କୁ ନକ୍ସଲମାନେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଡୁମୁଣିଗୁଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଲିଭିଟିପୁଟରେ ଏକ ଜନସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟାକାଇଥିଲେ ମାଓବାଦୀ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ୨୦ ଜଣ ନକ୍ସଲ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଧରି ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରିଯାଇଥିଲେ । ବିଧାୟକ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କ ପିଏସ୍ଓଙ୍କଠାରୁ ବନ୍ଧୁକ ଛଡ଼ାଇ ନେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁଳିମାରିଥିଲେ ମାଓବାଦୀ

mla ହତ୍ୟା ୨ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ନକ୍ସଲଙ୍କ ହତ୍ୟା,ହାତ ବାନ୍ଧି ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ଗୁଳି କଲେ mla

ଦୁଇ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ମାଓବାଦୀ ଖସି ପଳାଇଯାଇଥିଲେ । ସେପଟେ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଆକ୍ରମଣକୁ ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁଙ୍କ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ମାଇନିଂ ଲିଜ୍ ଏବଂ ପଥର ବ୍ଲାଷ୍ଟିଂକୁ ନେଇ ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ଆନ୍ଧ୍ର-ଓଡ଼ିଶା ବୋର୍ଡର କମିଟି ସେକ୍ରେଟାରୀ ରାମକ୍ରୀଷ୍ଣାର ହାତ ଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଆରମ୍ଭ, ଉପକୃତ ହେବେ ୧୦କୋଟି ଗରିବ ପରିବାର

Related posts

ଇସ୍ରୋ ର ଯୋଜନା – ମାତ୍ର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତିଆରି କରାଯାଇ ପାରିବ ଏକ ରକେଟ୍‌

Krishna Kumar Manoj

ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ ପୁଣି ୫ ଦିନଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

Krishna Kumar Manoj

ଏବେଠୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖଜଣା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More