• Home
  • Entertainment
  • ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ‘ଶକ୍ତି- ଦ ଲାୟନ ହାର୍ଟ’
Entertainment

ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ‘ଶକ୍ତି- ଦ ଲାୟନ ହାର୍ଟ’

ଆଜି ଶୁଭମୁକ୍ତି: ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଶକ୍ତି’

ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଶକ୍ତି- ଦ ଲାୟନ ହାର୍ଟ’ ଆଜି ପରଦାକୁ ଆସିଛି । ସ୍ନେହଲତା ଫିଲ୍ମ କ୍ରାଫ୍ଟସର ଏହା ପ୍ରଥମ ଅବଦାନ । ରୋନକ ସାହୁ ଏବଂ ମିନତି ସାହୁଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜନାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଛନ୍ତି ସୁଧାକର ବସନ୍ତ । ଆକ୍ସନ ଓ ରୋମାନ୍ସରେ ଭରପୁର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନବାଗତ କରଣ ସହିତ ସୂର୍ୟ୍ୟମୟୀ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଆକସନ୍‌ ମୁଭିରେ ନବାଗତ କରଣ, ସୂରମୟୀ, ମିହିର ଦାସ, ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି ,ଅପରାଜିତା ଓ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ ପ୍ରମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ।କରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କମାଲ କରିଥିବା ବେଳେ କଟକ, ଭୁବନେଶ୍ୱର, ବିଶାଖାପାଟଣା ଓ ଗୋଆରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ସିନେମାର  ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତ ରଣଜିତ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଅଭିଜିତ୍‌ ମଜୁମଦାର ଏଥିରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ।ଏହି ସିନେମାରୁ ନବାଗତ କରଣ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାର ଜବରଦସ୍ତ କ୍ରେଜ୍‌ ରହିଛି ।ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ‘ଶକ୍ତି- ଦ ଲାୟନ ହାର୍ଟ’ Shakti odia movie poster 2

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଷ୍ଠୁର ହେଲା ମା : ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହୋଇଯାଇଥିବା ୭ ମାସର ଝିଅ ଶେଷରେ ଆଖି ବୁଜିଲା

Related posts

‘ହାଉସଫୁଲ୍‌ –୪’ ସିନେମାରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ରୋମାନସ୍‌ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

Krishna Kumar Manoj

ମେଡମ୍‌ ତୁସାଦ୍‌ ମ୍ୟୁଜିୟମ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁ

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ଟୋକା ଫସିବ,ମାୟାରେ ବାୟା ହେବେ ଦର୍ଶକ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More