News

କଠୁଆ ଗଣବଳାତ୍କାର ମାମଲା ୨୮କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା

ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରେ କରିବାକୁ ପିଡ଼ୀତାଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗ ଗୁହାରି

କଠୁଆ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଶୁଣାଣିକୁ ଆଜି ଜମ୍ମୁ କାଠୁଆ ସିଜେଏମ ଏପ୍ରିଲ ୨୮କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୮ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇ ଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ସିଧାସଳଖ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରେ କରିବାକୁ ପିଡ଼ୀତାଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ହୋଇଥିବାରୁ ତା ବିରୋଧରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି। ମାମଲାର ଗୁରୁତ୍ୱ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସରକାର ନିଜ ତରଫରୁ ଦୁଇ ଜଣ ବରିଷ୍ଠ  ଓକିଲଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଆଜିର ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାରକୋଟିକ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ରାଜି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କୋର୍ଟରେ ସତ୍ୟପାଠ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।

କଠୁଆ ଗଣବଳାତ୍କାର ମାମଲା ୨୮କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା kathua case 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ନୂଆ ଅଫର : ଭୀମ ଆପରେ ୧ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକସନ କରି ପାଆନ୍ତୁ ୫୧ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

Related posts

ଆଜି ଖୋଲିବ ହୀରାକୁଦ ଗେଟ୍‌

ENO Beuro

ଭୁବନେଶ୍ଵର ଆଇଆଇଟି ଛାତ୍ରଙ୍କ ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକାରେ ମୃତ୍ୟୁ

ENO Beuro

ଦିନିକିଆ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଏମ୍‌. ଭେଙ୍କାୟା ନାଇଡୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More