LIFESTYLE

କାନରେ ହେଡଫୋନ୍‌ ଲଗାଇ ଶୋଇବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା,ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ!

ଆଜିକାଲି ମୋବାଇଲରେ ଗୀତ ଶୁଣିବା ସମସ୍ତଙ୍କର ନୀତିଦିନର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ ଏହା ଆମ ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ନିକଟରେ ତାମିଲନାଡୁରେ ଘଟିଯାଇଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା।

କାନରେ ହେଡଫୋନ୍‌ ଦେଇ ଶୋଇବା ହେତୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିିଛି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଫତିମା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସେ ତାମିଲନାଡୁର ରାଜଧାନୀ ଚେନ୍ନାଇରେ ବସବାସ କରନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘଟଣା ରବିବାର ଦିନ ଘଟିଛି। କଥୁର୍‌ରେ ଫତିମା ତାଙ୍କ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠି ନଥିଲେ। ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ଫତିମାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତୁରନ୍ତ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହସ୍‌ପିଟାଲ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ହସ୍‌ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାର ସୂଚନା କଥୁର ପୁଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ ଓ ଶବବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଡାକ୍ତର ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରି କହିଥିଲେ କି ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘତ ହେତୁ ଘଟିଛି। ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ‘ମହିଳା ଶନିବାର ରାତିରେ ହେଡ୍‌ଫୋନ୍‌ ଲଗାଇ ଶୋଇଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି ସଟ୍‌ ସର୍‌କିଟ୍‌ ହେତୁ ଫତିମାକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘତ ଲାଗିଥିଲା। ଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ; ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଦିନ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ହୋଇଥାଏ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ଫିଟିକିରି, ଘରୁ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଦୂର କରିବାରେ କେମିତି ସହାୟ ହୁଏ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶଲଭାସନ ଯୋଗର ବିଧି ଓ ଉପକାର ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Moharana

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଟୁଥପେଷ୍ଟର କିଛି ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ସଂପର୍କରେ ,ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ନିଶ୍ଟୟ ଆସିବ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment