LIFESTYLE

କାନରେ ହେଡଫୋନ୍‌ ଲଗାଇ ଶୋଇବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା,ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ!

ଆଜିକାଲି ମୋବାଇଲରେ ଗୀତ ଶୁଣିବା ସମସ୍ତଙ୍କର ନୀତିଦିନର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ ଏହା ଆମ ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ନିକଟରେ ତାମିଲନାଡୁରେ ଘଟିଯାଇଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା।

କାନରେ ହେଡଫୋନ୍‌ ଦେଇ ଶୋଇବା ହେତୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିିଛି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଫତିମା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସେ ତାମିଲନାଡୁର ରାଜଧାନୀ ଚେନ୍ନାଇରେ ବସବାସ କରନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଘଟଣା ରବିବାର ଦିନ ଘଟିଛି। କଥୁର୍‌ରେ ଫତିମା ତାଙ୍କ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠି ନଥିଲେ। ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ଫତିମାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତୁରନ୍ତ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହସ୍‌ପିଟାଲ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ହସ୍‌ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାର ସୂଚନା କଥୁର ପୁଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ ଓ ଶବବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଡାକ୍ତର ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରି କହିଥିଲେ କି ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘତ ହେତୁ ଘଟିଛି। ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ‘ମହିଳା ଶନିବାର ରାତିରେ ହେଡ୍‌ଫୋନ୍‌ ଲଗାଇ ଶୋଇଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି ସଟ୍‌ ସର୍‌କିଟ୍‌ ହେତୁ ଫତିମାକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘତ ଲାଗିଥିଲା। ଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

କାନରେ ହେଡଫୋନ୍‌ ଲଗାଇ ଶୋଇବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା,ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ! earphone

ପଢନ୍ତୁ; ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଦିନ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ହୋଇଥାଏ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

କେଉଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ୟ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ?  

Krishna Kumar Manoj

ବୈବାହିକ ଜୀବନର ସଫଳତା ପାଇଁ ତ୍ୟାଗର ଭୂମିକା କଣ ରହିଛି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj

ମାଛ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ବଢିଥାଏ ଶିଶୁଙ୍କ ସ୍ମୃତିଶକ୍ତି ! ଜାଣନ୍ତୁ ମାଛ ଖାଇବାଦ୍ଵାରା ଆଉ କେଉଁ ଫାଇଦା ମିଳିଥାଏ?

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More