ଝିଅର ମାତା-ପିତା ଝିଅର ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖରେ କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ସାଧାରଣ ଭାବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ବା ଝିଅ ସେମାନଙ୍କ ଶାଶୁ-ଶଶୁରଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥାଆନ୍ତି ।  ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦିନେ ନା ଦିନେ ଆସେ । ତେବେ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେଉ ବା ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବିବାହ, ଏହି ସମୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସେ । ଖାସ୍‌ କରି ଗୋଟେ ପୁଅ ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ କଠିନ ପରୀକ୍ଷା ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତେବେ ପ୍ରେମ ବିଭାହରେ  ଝିଅ ତାର ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ଘରକୁ ନେଇ କି ଆସେ ସେତେବେଳେ ଝିଅର ମାତା-ପିତାମାନେ ତାକୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କରି ଥାଆନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସବୁ କ ‘ଣ ?

ପ୍ରଥମ ଦେଖରେ କ’ଣ ପଚାରନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

  • ତମେ ଆମ ଝିଅକୁ କେତେ ଭଲ ପାଅ ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ସବୁ ମାତା-ପିତାମାନେ ଝିଅର ପ୍ରେମିକକୁ ପଚାରିଥାଆନ୍ତି ।
  • କେଉଁ ଭଳି ପୋଷାକ ତମେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲପାଅ । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ସେ ପୁଅର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ପସନ୍ଦରୁ ହିଁ ପୁଅର ଗୁଣ ବିଷୟରେ ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଇଥାଆନ୍ତି ।
  • ତମେ ରୋଜଗାର କ’ଣ କରୁଛ । ମାସକୁ କେତେ ଇନକମ କରୁଛ ଏବଂ ଆମ ଝିଅ କୁ ଖୁସିରେ ରାଖୀ ପାରିବ ତ । ଏମିତି ବହୁତ କଥା ପଚାରି ଥାଆନ୍ତି ।
  • ବିଭାହ ପରେ ଆମ ଝିଅର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ ।
  • ତମେ ଆମ ଝିଅକୁ ଛାଡି ଦେଇ ଆଉ କଉ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉ ନାହଁ ତ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସକାଳୁ ଉଠି କେଉଁ କାମ କଲେ ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଵଳ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ

ତମେ ଆମ ଝିଅକୁ କେତେ ଭଲ ପାଅ - 91%

91%

ବିଭାହ ପରେ ଆମ ଝିଅର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ - 88%

88%
89.5%

Very Good!

ଝିଅର ମାତା-ପିତା ଝିଅର ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖରେ କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ସାଧାରଣ ଭାବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ବା ଝିଅ ସେମାନଙ୍କ ଶାଶୁ-ଶଶୁରଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥାଆନ୍ତି ।  ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦିନେ ନା ଦିନେ ଆସେ । ତେବେ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେଉ ବା ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବିବାହ, ଏହି ସମୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସେ । ଖାସ୍‌ କରି ଗୋଟେ ପୁଅ ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ କଠିନ ପରୀକ୍ଷା ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।

No Votes Yet

You're not rated yet