EnewsOdia.Com

ଶିରିଡିକୁ ଟୁର୍‌-ପ୍ୟାକେଜ୍‌ ଘୋଷଣା କଲା ଆଇଆରସିଟିସି

ଯଦି ଆପଣ ଆସନ୍ତା ମାସ ଦିଲ୍ଳୀରୁ ଶିରିଡ଼ି ଯିବାର ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଇଆର୍‌ସିଟିସିର ଶିରିଡ଼ି ଟୁର୍‌ ପ୍ୟାକେଜ୍‌ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ। ଏହି ଟୁର୍‌ ପ୍ୟାକେଜ୍‌ର ନାମ ଦିଲ୍ଲୀ-ଶିରିଡ଼ି ଫ୍ଲାଇଟ୍‌ ପ୍ୟାକେଜ୍‌। ଏହି ପ୍ୟାକେଜ୍‌ ଜରିଆରେ ନଭେମ୍ବର ୧୬, ଡିସେମ୍ବର ୭ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ୨୧ ତାରିଖରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଯାତ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଗୋଟିଏ ରାତି ଓ ଦୁଇ ଦିନର ଏହି ପ୍ୟାକେଜର ଦର ରହିଛି ଲୋକପିଛା ୧୪,୯୫୦ ଟଙ୍କା। ଏହି ପ୍ୟାକେଜ୍‌ରେ ସକାଳ ଜଳଖିଆ, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଓ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏସ୍‌ଜି-୯୪୬ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ୧୨.୪୫ରେ ବାହାରି ଶିରିଡ଼ିରେ ୨.୩୫ରେ ପହଞ୍ଚିବ। ସେହିପରି ଏସ୍‌ଜି-୯୪୨ ବିମାନଟି ଦିଲ୍ଲୀରୁ ୩.୦୫ରେ ଉଡ଼ାଣ ଭରି ୪.୪୫ରେ ପହଞ୍ଚିବ।

ଏହି ଟୁର୍‌ ପ୍ୟାକେଜ୍‌ରେ ବିମାନ ଭଡ଼ା ସହ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଛାଡ଼ିବାରୁ ନେଇ ଶିିରିଡ଼ିରେ ପହଞ୍ଚାଇବା, ଡିଲକ୍ସ ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଶିରିଡ଼ିରେ ଗୋଟିଏ ରାତ୍ରୀ ଯାପନ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ। ଖାଇବା, ରହିବା ଓ କର ଆଦି ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ ଏହି ଟୁର୍‌ ପ୍ୟାକେଜ୍‌ ବହନ କରିବ। ଏହି ଟୁର୍‌ରେ ଦିଲ୍ଳୀରୁ ଶିରିଡ଼ି, ଶିରିଡ଼ିରୁ ସନି ସିଂହାପୁର ଓ ସନିସିଂହାପୁରରୁ ଦିଲ୍ଳୀ ଯାଇ ହେବ। ଏହି ପ୍ୟାକେଜ୍‌ ଅଧୀନରେ ଦିନକୁ ମାତ୍ର ୧୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ: ୩୧ ତାରିଖରେ ୯ ଘଣ୍ଟା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସରବରାହ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମ୍‌ ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

Ratnamani Maharana

ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ କେଜ୍ରିୱାଲ

Ratnamani Maharana

ସାଇକ୍ଲୋନିକ ଷ୍ଟର୍ମର ରୂପ ନେଲା ‘କ୍ୟାର’

Ratnamani Maharana

ଭୀମସାରରେ ଏଚ୍‌ଆଇଭି ସଂକ୍ରମିତ ଉପକରଣରେ ଅ‌ନ୍ୟ ୧୨ ଜଣଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର

Ratnamani Maharana

ଓଡ଼ିଶା ଉପକୂଳ ଛୁଇଁବ ନାହିଁ ବାତ୍ୟା ‘ବୁଲବୁଲ’

Ratnamani Maharana

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମହାରାଜା ଗୋପୀନାଥ ଗଜପତିଙ୍କ ପରଲୋକ

Ratnamani Maharana