News

ଆଧାର କାର୍ଡ଼ ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟ ୨୦୧୮ , ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚିଲା

ଏବେ ଲୋକମାନେ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆଶ୍ଵସ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । କାରଣ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ସହ ଆଧାର କାର୍ଡ଼ ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟ ୨୦୧୮ , ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚିଲା । ଆଜି ଏନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟୟାଳୟକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିଛି ।

ଆଧାରକାର୍ଡ ନମ୍ବରକୁ ସଂଯୋଗ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଏବୋଂ ଏହିପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ହିତାଧିକାରୀ ଆଧାରକାର୍ଡକୁ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ସହିତ ସଂଯୋଗ କରି ପାରି ନ ଥିବାରୁ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ସମୟସୀମା ବଢାଇ ଦିଆଗଲା । ଯେଉଁ ମାନେ ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଧାର ସଂଯୋଗ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଆଡ଼ଭୋକେଟ୍ ଜେନେରାଲ କେ କେ ବେଣୁଗୋପାଲ କହିଛନ୍ତି ।

ଆଧାର କାର୍ଡ଼ ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟ ୨୦୧୮ , ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚିଲା   ଆଧାର କାର୍ଡ଼ ସଂଯୋଗ କରିବା ସମୟ ୨୦୧୮ , ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚିଲା

ପଢନ୍ତୁ, ରାଜଧାନୀ ବାଲିଯାତ୍ରା ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ବରେ ପଡିଲା ପାଣି, ଅସନ୍ତୋଷ ହେଲେ ଲୋକେ

 

Related posts

ତାତିଲାଣି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ! ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଓ ସୋନପୁରରେ ତାତି ଛୁଇଁଲା ୩୫ଂ

Krishna Kumar Manoj

ସୁଷମା ସ୍ୱରାଜ : ଇରାକରେ ୩୯ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ଆଇଏସ୍‌ଆଇଏସ୍

Krishna Kumar Manoj

ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ ନେଲା ଜୀବନ, ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭାସିଗଲେ ସ୍ଵାମୀ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More