• Home
  • Entertainment
  • ପରଦାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା
Entertainment

ପରଦାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା

‘ଗୁଡ଼ୁ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଗୁଡ଼ି’

ଗତକାଲି ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଗୁଡ଼ୁ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଗୁଡ଼ି’। ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ସାମଲଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ଛବିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଶୁଭାଶିଷ ପତି। ଶୁଭାଶିଷ ପୂର୍ବରୁ ‘ଗଡ଼ବଡ଼’ ଓ ଗୁଣ୍ଡା’ ଟାଇଟଲରେ ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ। ‘ଗୁଡ଼ୁ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଗୁଡ଼ି’ହେଉଛି ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ସିନେମା।ସେ ଇଂରାଜି ଅକ୍ଷର ‘g’ରୁ ଟାଇଟଲ୍‌ ଦେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାର ଧାରା ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି।

ଏହି ସିନେମାରେ ସୀତୁ-ସଞ୍ଜୟ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ,ହିମିକା ଓ ମିହିର ଦାସ ଏହି ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମ କୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରମାଣନ ବୋର୍ଡ଼(ସିବିଏଫ୍‌ସି)ପକ୍ଷରୁ ୟୁ/ଏ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ ମିଳିଛି। ଏହା ହେଉଛି ହିମିକାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା।

ହିମିକା ଏହାପୂର୍ବରୁ  ଶୁଭାଶିଷ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଗୁଣ୍ଡା’ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ସାଜି ପରଦାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଣୁ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଚିହ୍ନା ନୁହନ୍ତି। ତେବେ ଫିଲ୍ମର ହିରୋ ସିନେପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକଦମ୍‌ ନୂଆ। ‘ଗୁଡ଼ୁ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଗୁଡ଼ି’ର କାହାଣୀ ସିନେମା ଦୁନିଆଁରେ ଚାଲିଥିବା କାଷ୍ଟିଂକାଉଚ୍‌ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଧାରିତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଜଣେ ଯୁବତୀ ନାୟିକା ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନରେ ବିଭୋର ହୋଇ କିପରି ସେଥିରେ ଫସିଯାଉଛି ଏବଂ ତାକୁ ତାର ପ୍ରେମିକ କିପରି ରକ୍ଷା କରୁଛି ,ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ‘ଗୁଡ଼ୁ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଗୁଡ଼ି’ର କ୍ଲାଇମାକ୍ସରେ।

ପରଦାକୁ ଆସିଯାଇଛି ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା guddu and guddi 1

ପଢନ୍ତୁ;

ଡୋନାଲ୍‌ଡ୍‌ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ ଏବଂ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଫୋନରେ କଲେ ମାଳଦ୍ୱୀପର ରାଜନୈତିକ ଉପରେ ଆଲୋଚନା

Related posts

” ଦେଖି ପାରିବିନି ତୋ ବଧୂ ବେଶ ” ଦୁଃଖ ଭରା ଆଲବମ ଟିର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭର୍ସନ ୟୁଟ୍ୟୁବୁ ରେ ୩ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟପି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

Krishna Kumar Manoj

୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଡିଲକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କଲେ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ୍‌ ,ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ

Krishna Kumar Manoj

ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଯାତ୍ରାର ମହାସମର ! ଲାଇଟ ସାଉଣ୍ଡ ଓ ମ୍ୟୁଜିକରେ କମ୍ଫୁଛି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ୍

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More